reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Ja już wgl jadę na wizytę z pakietem badań, bo lekarz napisał mi SMS co przygotować, więc trochę mnie to uspokoiło🤡 już widzę jakieś bakterie w moczu się nazbierały🤪
A dobrze pobralaś mocz? Trzeba się najpierw podmyć, ale najlepiej samą wodą, wytrzeć np ręcznikiem papierowym i pobrać środkowy strumień. W pierwszej ciąży właśnie raz mi badanie moczu wyszło tragiczne a okazało się że nie wiedziałam że trzeba się podmyć :p
 
A po czym wiesz ze miałaś późną owulacje. :)
Oni chyba maja ustawione na 28 dc chyba a nie każda kobieta ma takie krótkie cykle . Pierwsza ciąża sprawdziłam 7 dni była mlodsza i się zgadzało a tutaj jakoś nie mogę dojść kiedy była by owulacja 🙈😅
Bardzo dużo śluzu płodnego i otwarta szyjka. Testami nigdy nie sprawdzałam owu dlatego to są tylko moje przypuszczenia.

4 kwietnia owulacja,
15 kwietnia cieńka druga kreska na teście.
 
reklama
Bardzo dużo śluzu płodnego i otwarta szyjka. Testami nigdy nie sprawdzałam owu dlatego to są tylko moje przypuszczenia.

4 kwietnia owulacja,
15 kwietnia cieńka druga kreska na teście.
to ja 1 kwietnia miałam bardzo blada kreskę na teście a 10.04 już od razu były 2 krechy czerwone 😄 więc gdzie te 10 dni chyba że źle zmierzył bo ciężko na początku takie ziarenko zbadać :)
 
Do góry