reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

A wiecie jakiego mam smaka na mizerię 🙈🤣🤣🤣
U mnie mizeria to tak co drugi dzień wjeżdża teraz, uwielbiam 😍 W ogóle sezon ogórkowy tutaj od początku ciąży (moja mama miała tak samo :D ), dziś właśnie miałam zalać gruntowe do kiszenia na małosolne 😍, ale okazało się, że nie mam niejodowanej soli. Ale jutro już zrobię.

W ogóle tak wczoraj pisałyście o tym serku pleśniowym, że aż musiałam kupić 🙃 Camembert, oczywiście z pasteryzowanego mleka. Poszedł cały w jeden dzień😁
 
reklama
no to się zaczynaja zachcianki 🤣
Jestem ciekawa co jutro dziewczyny wymyślicie do jedzenia 🤤

Dziś robiłam naleśniki na obiad z nutellą i z musem jabłkowym 🤤 potem się zjadło nektarynki , brzoskwinie z puszki i loda oblanego białą czekoladą 😋 myślałam że dziś pekne 🤣

A wiecie jakiego mam smaka na mizerię 🙈🤣🤣🤣
Za mną też mizeria chodzi od jakiegoś czasu. 😋
Ogórek już czeka na przyrządzenie. 😀
 
Cześć Dziewczyny! <3 Miło, że jest takie miejsce, chętnie przycupnę :D Termin mam przewidziany na połowę grudnia. Widzę, że tu o jedzeniu. Tak kocham gotować i jeść, a na samą myśl... :(
Witamy! :) ❤️ Jak termin na połowę grudnia, to już zaraz może zacznie być lepiej z jedzeniem :) Ja początek grudnia i jeszcze tydzień temu było słabiutko, a wczoraj i dziś już mała gastrofaza.
Jak się poza tym czujesz? Która to ciąża? :)
 
Za mną też mizeria chodzi od jakiegoś czasu. 😋
Ogórek już czeka na przyrządzenie. 😀
a za mna tzaziki. Upiekę jutro warzywa tyu ziemniaczki, kalafior i będę zajadać z tym sosem 😋

Jutro planuję zrobić duża ilość hummusu na kilka kolejnych dni. Pojdziemy chyba też w sos pomidorowy z makaronem spaghetti 😁 dodam tofu lub soczewicę.
zjadłabym też jakas dobra zupę 🙈 i bób, o którym pisałyście! naleśnikami z serem białym też nie pogardzę 😁
 
Tak, uwielbiam z naleśnikami i bitą śmietaną! 🤤

W ogóle to kiedyś w szkole na dzień kobiet nas chłopcy zaprosili do pijalni Wedla na naleśniki z czekoladą. To było tyyyyyle lat temu, a ja nadal pamiętam ten smak! 😅🤤🤦‍♀️
Dzięki Wam jutro muszę kupić gofrownice 🤦🏼‍♀️😅 nutella, bita śmietana i owocki = gofry 🤤🤤🤤 ale bym teraz zjadla 😪
 
Słuchajcie zaczęłam się pomalutku, tak ultra delikatnie cieszyć bo nie krwawię dzisiaj, rano miałam delikatne plamienia brązowe tylko. Jejjjj jak ja bym chciała aby było Ok 🥺🥺😊
I będzie trzymam mocno kciuki może dziwnie to zabrzmi ale ja zawsze jak jestem w ciąży to modlę się 2x dziennie No nie tylko jak w ciazy ale tu to już nadzyczaj moja córkę wymodliłam chyba że po takich przejściach tyle leków a wszystko oki I zdrowa 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂będzie dobrze 🙂🙂🙂🙂
 
Sushi ❤️ jutro zamówię

@Cleo92 poleć mi jakiś zestaw do makijażu ( podstawy) - ja się nie maluję, ale wyglądam jak zombie 🙈 a muszę się ludziom pokazać 🤣🤣🤣 najlepiej coś w miniaturach 🙈
 
reklama
a za mna tzaziki. Upiekę jutro warzywa tyu ziemniaczki, kalafior i będę zajadać z tym sosem 😋

Jutro planuję zrobić duża ilość hummusu na kilka kolejnych dni. Pojdziemy chyba też w sos pomidorowy z makaronem spaghetti 😁 dodam tofu lub soczewicę.
zjadłabym też jakas dobra zupę 🙈 i bób, o którym pisałyście! naleśnikami z serem białym też nie pogardzę 😁
Ooo, takie pieczone warzywka też bym zjadła z tym sosem. 😋
 
Do góry