reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczyny, jaką mogę mieć wymówkę żeby nie pić? 😅 Idę dzisiaj do teściowej, ale nie chce jej jeszcze mówić, tym bardziej że będę bez męża. Wstępnie podczas rozmowy mówiłam, że zdrowie mi nie pozwala (choruje na tarczycę i od niedawna biorę leki), co ja mogę jeszcze powiedzieć żeby brzmiało wiarygodnie? 😂
 
reklama
Dziewczyny, jaką mogę mieć wymówkę żeby nie pić? 😅 Idę dzisiaj do teściowej, ale nie chce jej jeszcze mówić, tym bardziej że będę bez męża. Wstępnie podczas rozmowy mówiłam, że zdrowie mi nie pozwala (choruje na tarczycę i od niedawna biorę leki), co ja mogę jeszcze powiedzieć żeby brzmiało wiarygodnie? 😂
U mnie najlepiej się sprawdza prowadzenie auta 🤷‍♀️
 
Dziewczyny zaczęły mi się dzisiaj po 14 jakieś dziwne bóle w krzyżu promieniujące do pośladków… jestem 9+1, miała któraś z Was tak? Zaczynam się martwić…
mnie gdzieś od 5 tygodnia jak za długo stałam łapalo w krzyżu i potem w prawym pośladku, jak się położyła to przechodziło. Aktualnie 11+4 i popuscilo ale jak Karola pisze tu zakluje tu zaboli. Wczoraj się przejadlam się cały brzuch mnie kłuł, od żeber po pachwiny. Po nocy przeszło. Rano kłuło mnie z lewej strony, potem się uspokilo. Teraz jak się wysikalam to zaś raz na jakiś czas zakluje w dole brzucha po lewej. Ja myślę że wszystko się tam rozciąga i stad ten ból. Ale jeśli coś cię bardzo niepokoi to skonsultuj się ze swoim lekarzem.
Ja to mam wgl różne dziwne bole, raz mnie ciągną pachwiny, wczoraj miałam kłucie cały dzień na wysokości kolców biodrowych. Codziennie gdzie indziej :p
ja też, szczególnie dziś 🤦 tu strzyknie, tu zakluje
 
Dziewczyny, jaką mogę mieć wymówkę żeby nie pić? 😅 Idę dzisiaj do teściowej, ale nie chce jej jeszcze mówić, tym bardziej że będę bez męża. Wstępnie podczas rozmowy mówiłam, że zdrowie mi nie pozwala (choruje na tarczycę i od niedawna biorę leki), co ja mogę jeszcze powiedzieć żeby brzmiało wiarygodnie? 😂
jakieś antybiotyki/ leki? Ja np jutro idę na badanie krwi wiec to tez mogłaby być wymówka 😂
 
Ja tu jeszcze dorzucę śmiejąc się przez łzy (niech żyją hormony ciążowe 😆) w temacie piesków.
Kocham mojego nad życie, właśnie wracaliśmy ze spaceru i zachciało mi się loda, kupiłam go i zaczęłam jeść, był przepyszny. Chciałam przełożyć sobie klucze z jednej kieszeni do drugiej i trzymałam tego loda w tym samym ręku co smycz. Pech chciał, że akurat przejeżdżał motocykl, a on się bardzo boi i szczeka 🙄 możecie sobie wyobrazić jak długo nacieszyłam się tym lodem, bo wszystko wyładowało na ziemii 😂😂😂😂
 
reklama
Dziewczyny, jaką mogę mieć wymówkę żeby nie pić? 😅 Idę dzisiaj do teściowej, ale nie chce jej jeszcze mówić, tym bardziej że będę bez męża. Wstępnie podczas rozmowy mówiłam, że zdrowie mi nie pozwala (choruje na tarczycę i od niedawna biorę leki), co ja mogę jeszcze powiedzieć żeby brzmiało wiarygodnie? 😂
Ja bym pociągnęła temat leków- lekarz mówił żeby nie mieszać z alkoholem
 
Do góry