reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z was wyszły bakterie w moczu jak badalyscie? Mi wyszły liczne bakterie i teraz nie wiem co robić, niby ani białka ani glukozy w moczu nie mam i nic mnie nie boli ani nie dolega od strony pęcherza wiec o tyle dobrze ale prenatalne a tydz a wizyta u gin dopiero za 2tyg i teraz się zestresowałam 🥺
 

Załączniki

  • DA203D7E-4F00-4DD8-8CC5-34DE483C4116.jpeg
    DA203D7E-4F00-4DD8-8CC5-34DE483C4116.jpeg
    46,1 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Ja ostatnio nie mam siły, żeby wybrać sie na zakupy a mam straszną ochotę na owoce. Mojego nawet nie proszę, żeby kupił, bo zgubił by się w sklepie😉🤣
Weź... mojego ostatnio wysłałam, żeby kupił coś w promocji to produkt się zgadzał, tylko kupił w innej ilości i w innym sklepie 🤦‍♀️🤣
(Dodam, że wysłałam zdjęcie na którym była i nazwa sklepu i ilość 🙈).
 
Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z was wyszły bakterie w moczu jak badalyscie? Mi wyszły liczne bakterie i teraz nie wiem co robić, niby ani białka ani glukozy w moczu nie mam i nic mnie nie boli ani nie dolega od strony pęcherza wiec o tyle dobrze ale prenatalne a tydz a wizyta u gin dopiero za 2tyg i teraz się zestresowałam 🥺
Wychodziły mi w poprzedniej ciąży na późniejszym etapie. Gin twierdził, że może się tak zdarzyć w ciąży i nic z tym nie było robione.
 
jejku też mam ochotę ale boje się że się po tym nie wysram 🤣🙊 dlatego aktualnie jem gruszki, winogrona itp.
Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z was wyszły bakterie w moczu jak badalyscie? Mi wyszły liczne bakterie i teraz nie wiem co robić, niby ani białka ani glukozy w moczu nie mam i nic mnie nie boli ani nie dolega od strony pęcherza wiec o tyle dobrze ale prenatalne a tydz a wizyta u gin dopiero za 2tyg i teraz się zestresowałam 🥺
ja kiedyś miałam liczne i nic na to nie dostałam, bo nie miałam żadnych innych objawów.
 
Hej dziewczyny. Jestem w 8+3tc... W zeszła niedzielę pojawiło się u mnie delikatne brazowe plamienie a wieczorem zauważyłam czerwona krew. W poniedziałek trafiłam do lekarza który stwierdził że to malutki krwiak. Przepisał Luteinę 2x2 i kazał odpoczywac. Dziś czwartek a ja nadal plamie na brązowo i pobolewa mnie podbrzusze. Czy to normalne? Powinnam się stresować?
Cześć 😊 obecnie jestem 11 tygodniu + 0 dni i jeszcze na początku Maja jak byłam u ginekologa miałam krwiaka (nie wiem jak już jest teraz 🙈 jutro idę na wizytę i mam nadzieje że wchłonął się) miałam tak samo brązowe plamienia przez dłuższy czas jak i poleciała mi żywa krew plus do tego dziwne pobolewanie podbrzusza.....wtedy się bardzo przestraszyłam bo myślałam że już porobiłam (szybko zaszłam w kolejną ciążę po moim pierwszym poronieniu które było pod koniec teraz stycznia) ale pojechałam od razu do szpitala i lekarz mnie zbadała i powiedział że wszystko powinno być w porządku jeśli będę dużo odpoczywać. Brałam i biorę tylko duphaston 2 razy dziennie na chwilę obecną 😊 dużo Kochana odpoczywaj, stosuj się do zaleceń lekarza i powinno być wszystko w porządku 😊
 
Cześć Kobietki 😊 jutro idę na wizytę i już stresuje się tak że nie wiem co mam ze sobą zrobić 🙈😅 też jestem ciekawa o której tak naprawdę wejdę do ginekologa bo przyjmuje od 9 i kto pierwszy będzie ten lepszy 🤣🤣 mam nadzieję że jak pójdę na 8.30 to że nie będę 10 w kolejce 🙈🤣 ajj jak ja nie lubię tutaj u Nas chodzić na NFZ 😅
 
Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z was wyszły bakterie w moczu jak badalyscie? Mi wyszły liczne bakterie i teraz nie wiem co robić, niby ani białka ani glukozy w moczu nie mam i nic mnie nie boli ani nie dolega od strony pęcherza wiec o tyle dobrze ale prenatalne a tydz a wizyta u gin dopiero za 2tyg i teraz się zestresowałam 🥺
Hej, mi też wyszły tak jak Tobie. Gin zlecił posiew żeby się upewnić ze to na pewno fizjologia, nie żadna infekcja. Masz leukocyty? Jeśli tak to możliwa jest infekcja, jeśli nie to podobnie jak u mnie. Generalnie czekam na wyniki posiewu.
 
Cześć Kobietki 😊 jutro idę na wizytę i już stresuje się tak że nie wiem co mam ze sobą zrobić 🙈😅 też jestem ciekawa o której tak naprawdę wejdę do ginekologa bo przyjmuje od 9 i kto pierwszy będzie ten lepszy 🤣🤣 mam nadzieję że jak pójdę na 8.30 to że nie będę 10 w kolejce 🙈🤣 ajj jak ja nie lubię tutaj u Nas chodzić na NFZ 😅
ja też mam wizytę o 14. Tyle że u mnie jak idę mamy być o 13.45 dostaje herbatkę mam mierzone ciśnienie odbieram wyniki badania i idę na wizytę. Nic nie czekam. A jak się coś przedłuża to dzwonią wcześniej że coś takiego istnieje.
 
Weź... mojego ostatnio wysłałam, żeby kupił coś w promocji to produkt się zgadzał, tylko kupił w innej ilości i w innym sklepie 🤦‍♀️🤣
(Dodam, że wysłałam zdjęcie na którym była i nazwa sklepu i ilość 🙈).
To ja tak mojego wysłałam na początku ciąży po serek wiejski, chciałam 3 te małe pudełka 200g a moje kochanie kupiło 3 x 500g. Półtora kilo sera na śniadania 😅 Do tej pory dwa z nich mam zamrożone.
 
reklama
Hej, mi też wyszły tak jak Tobie. Gin zlecił posiew żeby się upewnić ze to na pewno fizjologia, nie żadna infekcja. Masz leukocyty? Jeśli tak to możliwa jest infekcja, jeśli nie to podobnie jak u mnie. Generalnie czekam na wyniki posiewu.
No w ogólnym moczu jest napisane przy leukocytach „pojedyncze wpw” a w osadzie moczu „4-7 wpw” czyli jakieś są ale czy to dużo czy mało to nie mam bladego pojęcia 🤷‍♀️ Ogólnie będę oddawać te wyniki tez do rodzinnej bo ona częściowo mi zlecała także zapytam czy te wyniki są zle czy dobre. Ale dzięki za info 😘
Wychodziły mi w poprzedniej ciąży na późniejszym etapie. Gin twierdził, że może się tak zdarzyć w ciąży i nic z tym nie było robione.
jejku też mam ochotę ale boje się że się po tym nie wysram 🤣🙊 dlatego aktualnie jem gruszki, winogrona itp.
ja kiedyś miałam liczne i nic na to nie dostałam, bo nie miałam żadnych innych objawów.
Pocieszylyscie mnie tym trochę :) Chyba kupie tez sok z żurawiny i będę stosować, zawsze lepsze to niż nic a zurawina jest bezpieczna w ciąży z tego co wiem
 
Do góry