reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Widzę że same dobre wieści ostatnio super 😁 U mnie chyba historia się powtórzy wczoraj byłam w szpitalu bo nasiliło się plamienie i pojawiła się żywa krew ☹️ w poprzedniej ciąży ten sam scenariusz 8+3 szpital w 9 serduszko stop. Wczoraj był u mnie właśnie 8+3😭
Trzymam kciuki oby nie, staraj się myśleć pozytywnie... wiem, ze to trudne bo sama jestem po dwoch stratach
 
Widzę że same dobre wieści ostatnio super 😁 U mnie chyba historia się powtórzy wczoraj byłam w szpitalu bo nasiliło się plamienie i pojawiła się żywa krew ☹️ w poprzedniej ciąży ten sam scenariusz 8+3 szpital w 9 serduszko stop. Wczoraj był u mnie właśnie 8+3😭
co powiedzieli w szpitalu? Trzymam kciuki, oby to nie było to :(
 
uwielbiam z lidla o smaku orzechow włoskich.. dzieki, jestem jeszcze 6 godzin w pracy 😂
ja też je kocham ale ostatnio odrzuca mnie od czekoladowych rzeczy, słodkich. Kaktusy też słodkie ale bardziej wodniste.
nooo te lody kaktusy. Takie bardziej wodne, z tą zielona góra..
Śliczne fotki❤ dziewczynki są wstydliwe i często późno ujawniają swoją płeć 😉
potwierdzam 😃
Super to podobnie jak u mnie z tym machaniem :) świetne to jest
u mnie identycznie machalo. I cały czas za głowę się łapało
Widzę że same dobre wieści ostatnio super 😁 U mnie chyba historia się powtórzy wczoraj byłam w szpitalu bo nasiliło się plamienie i pojawiła się żywa krew ☹️ w poprzedniej ciąży ten sam scenariusz 8+3 szpital w 9 serduszko stop. Wczoraj był u mnie właśnie 8+3😭
ani tak nie mów, musi być dobrze . Dawaj znać
 
Widzę że same dobre wieści ostatnio super 😁 U mnie chyba historia się powtórzy wczoraj byłam w szpitalu bo nasiliło się plamienie i pojawiła się żywa krew ☹️ w poprzedniej ciąży ten sam scenariusz 8+3 szpital w 9 serduszko stop. Wczoraj był u mnie właśnie 8+3😭
Trzymam baaardzo mocno kciuki 😘😘😘😘 jesteśmy z Tobą kochana 😘
 
Widzę że same dobre wieści ostatnio super 😁 U mnie chyba historia się powtórzy wczoraj byłam w szpitalu bo nasiliło się plamienie i pojawiła się żywa krew ☹️ w poprzedniej ciąży ten sam scenariusz 8+3 szpital w 9 serduszko stop. Wczoraj był u mnie właśnie 8+3😭
Nie poddawaj się i trzymaj się dzielnie 💗 wierze ze będzie dobrze ✊🏻
 
Ja to już czekam na połówkowe prenatalne, takie śliczne zdjęcie mam z synkiem i tak pięknie go było widać ❤️ pamiątka do końca życia ❤️
Zobacz załącznik 1402813
Mam podobne❤cudownie zobaczyć buźke maleństwa. Wtedy zaczyna sie porównywanie do kogo podobne😁
Kochane wszystko w porządku z dzidzią 😍😍 machała nawet rączką. Badania prenatalne umówione na 02.06.2022
Super to podobnie jak u mnie z tym machaniem :) świetne to jest
Cudowne widoki❤Super, że wszystko ok
 
Widzę że same dobre wieści ostatnio super 😁 U mnie chyba historia się powtórzy wczoraj byłam w szpitalu bo nasiliło się plamienie i pojawiła się żywa krew ☹️ w poprzedniej ciąży ten sam scenariusz 8+3 szpital w 9 serduszko stop. Wczoraj był u mnie właśnie 8+3😭
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem w 8+3tc... W zeszła niedzielę pojawiło się u mnie delikatne brazowe plamienie a wieczorem zauważyłam czerwona krew. W poniedziałek trafiłam do lekarza który stwierdził że to malutki krwiak. Przepisał Luteinę 2x2 i kazał odpoczywac. Dziś czwartek a ja nadal plamie na brązowo i pobolewa mnie podbrzusze. Czy to normalne? Powinnam się stresować?
 
Do góry