reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Cześć dziewczyny, ja już po wizycie, tak się stresowałam ze ciśnienie mi skoczyło. Według usg pęcherzyk odpowiada 9+5 niestyty zarodek jest mniejszy 8+2..ma niecałe 2 cm no i serduszko bije tylko 96 uderzeń na minutę. Bardzo się martwię czy z tą ciąża będzie wszystko dobrze.. Ostanio serduszko biło 123..
A co lekarz na to?
 
reklama
O kurczę, to nie dziwię Ci się, że się martwisz...ale mimo wszystko mam nadzieję, że będzie ok i że to taki normalny lekki odchył od normy. A lekarz co za to?
Pani dr nic konkretnego nie powiedziała, wizyta tym razem była na nfz więc trochę się spieszyła, powiedziała że trzeba być dobrej myśli i że dobrze że dziecko żyje.
 
Może przy tym się uda🤣🤣🤣 sorry za złośliwość, ale mój syn był dzieckiem niedokładnym, źle spał i każda pomoc była na wagę złota 🙈 zdrowy, na piersi, więc ciesz się, że te atrakcje Cię ominęły 🤣🤣🤣
No tak tak zdarza się :D moje też nieodkladalne ale taka natura dziecka, choć wiem że istnieją też takie co sen mają kamienny to dopiero rzadkość. Moje sen miały taki jak to zwykłe noworodki przy mamie super a z dala już gorzej

Teraz już fajnie jakby moja mama jednak przyleciała. Bo najstarsze dziecko będzie mieć 2 lata to już takie mocno kumate bedzie
 
Pani dr nic konkretnego nie powiedziała, wizyta tym razem była na nfz więc trochę się spieszyła, powiedziała że trzeba być dobrej myśli i że dobrze że dziecko żyje.
idź gdzieś prywatnie - mojemu synkowi w 7tc za wolno biło serduszko, dostałam wtedy steryd i acard i udało się donosić :) nie wiem jak w 8-9 tc, ale może da się jakoś wspomóc?
 
reklama
Do góry