reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja oprócz bolu piersi i ciągnięcia w dole brzucha nie mam innych objawow.Czyje się dobrze.Lekarza mam we wtorek i od dzisiaj już jestem cała w stresie
Spokojnie, wtorek juz niedaleko. Ja tez nie mam innych objawów. Tylko jeszcze brzuchol mi wyskoczył. Będzie dobrze, po 8 tygodniu ryzyko poronienia jest już niewielkie. Główa do góry
 
właśnie też tylko wie moja mama brat moje dzieci i mąż i tyle ... Dziś była kuzynka i tak dziś kłamałam 🙈 nawet nie wiedziałam że tak umiem 🤣
Ale fakt ten pierwszy trymestr różne rzeczy mogą być . U mnie trochę się boje jak zareagują na wieść że będzie 4 dziecko ... Boje się reakcji że będą gadać po co ci to było itp 🤷
Nie ma co się przejmować gadaniem, ja też zawsze chciałam mieć dużo dzieci ale z racji wieku juz nie dam rady 🤣 grunt, że mlody nie będzie jedynakiem
 
Naczytalam się głupot że czym więcej objawow tym lepiej się dziecko rozwija 🤦‍♂️A ja na nie czekam i czekam i doczekać się nie mogę a dzisiaj jeszcze te piersi przestały boleć 🤦‍♂️
 
Nie ma co się przejmować gadaniem, ja też zawsze chciałam mieć dużo dzieci ale z racji wieku juz nie dam rady 🤣 grunt, że mlody nie będzie jedynakiem
pewnie mi przejdzie ale wiesz mnie babka na badaniu krwi pyta "a chciała pani czy to wpadka " a ja w szoku dlaczego takie pytanie ... Rozumiem że ludzie nie chcą mieć tyle dzieci no albo myślą że jakaś patologia czy coś ...
Przejdzie mi... Po porodzie będę mieć wszystko w dupie 🤣
 
pewnie mi przejdzie ale wiesz mnie babka na badaniu krwi pyta "a chciała pani czy to wpadka " a ja w szoku dlaczego takie pytanie ... Rozumiem że ludzie nie chcą mieć tyle dzieci no albo myślą że jakaś patologia czy coś ...
Przejdzie mi... Po porodzie będę mieć wszystko w dupie 🤣
Najważniejsze to niech sie zdrowo urodzi 😍😍😍 ale swoją drogą to ludzie mają tupet... takie pytania zadawać... czwórka to jeszcze nie tak dużo, mam klientki co mają po sześcioro planowanych i do patologii nie należą. Na stare lata zawsze będziesz miała wesolo w domu jak dzieci wpadna z wnukami 😁
 
Najważniejsze to niech sie zdrowo urodzi 😍😍😍 ale swoją drogą to ludzie mają tupet... takie pytania zadawać... czwórka to jeszcze nie tak dużo, mam klientki co mają po sześcioro planowanych i do patologii nie należą. Na stare lata zawsze będziesz miała wesolo w domu jak dzieci wpadna z wnukami 😁
dziękuje Ci za te słowa ❤️ aż mi się lepiej zrobiło ❤️
Teraz tylko dociągnąć spokojnie do tego grudnia 🙏

No teraz już jest wesoło a na starość będzie jeszcze weselej 😂
 
Dziewczyny , czy Wasza rodzina już wie o ciąży ? U nas wiedzą tylko moi rodzice , mamy połączony dom i ciężko to ukryć. Nikomu nie mówią. Wiem oczywiście, że na każdym etapie może się coś stać ale w pierwszym trymestrze mam wyjątkowy niepokój w sobie
Ja ledwo mężowi powiedziałam, a i do tego się prawie tydzień zbierałam 🤦‍♀️ i na razie zakazałam komukolwiek mówić. Oczywiście zaraz mi się śniło, że całej rodzinie rozgadał 😅
 
reklama
pewnie mi przejdzie ale wiesz mnie babka na badaniu krwi pyta "a chciała pani czy to wpadka " a ja w szoku dlaczego takie pytanie ... Rozumiem że ludzie nie chcą mieć tyle dzieci no albo myślą że jakaś patologia czy coś ...
Przejdzie mi... Po porodzie będę mieć wszystko w dupie 🤣
W ogóle wkurzające jest takie generalizowanie - dużo dzieci - wpadki, jedno dziecko - samolubstwo, a jak w ogóle się ktoś nie decyduje na potomstwo to krzyżyk na drogę 😂 To będzie moje pierwsze dziecko i nie mam pojęcia czy zdecyduje się na więcej. W życiu nie przyszło mi do głowy, żeby kogoś oceniać przez ten pryzmat i co więcej - głośno to mówić lub pytać, a szczególnie kiedy wokół jest tyle kobiet, które przeżyły straty, mają traumy itp.
 
Do góry