reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja pierwszy raz jak rodziłam to po 8 godzinach strasznego cierpienia miałam XX bo małemu zaczęły spadać niebezpiecznie bicie serca. Jeden dzien w łóżku bo odsypiałam cały ten stresujący poród a na drugi dzień już po oddziale z młodym spacerowałam. Druga ciąża poród naturalny😢 ja osobiście jeżeli wszystko będzie ok i dotrwam to proszę o CC. Ja się nie nadaje na porody naturalne 😁
Życzę Ci sn 🙂 zaraz po porodzie ma się bobaska na brzuchu 🥰 a potem po wszystkim jest się normalnie na siłach 😊
CC nigdy nie miałam ale jak widziałam jak trzeba leżeć i nie ma się dziecka przez całą dobę to bym chyba oszalała (takie moje odczucia ) podziwiam babeczki które same z siebie decydują o CC
A
 
CC nigdy nie miałam ale jak widziałam jak trzeba leżeć i nie ma się dziecka przez całą dobę to bym chyba oszalała (takie moje odczucia ) podziwiam babeczki które same z siebie decydują o CC

Ale to bzdura.
Ja 8h po cc miałam pionizację, chodziłam bez problemu i w 100% samodzielnie się zajmowałam własnym dzieckiem (pandemia więc naprawdę nie było męża do pomocy)
 
A ja tak samo z całego serca podziwiam kobietki, które rodzą SN. Dla mnie to jest w ogóle niewyobrażalne, strach paniczny. Kilka dni po CC już się chodzi, znam dobre opinie i zadowolone kobiety, także nie ma co generalizować, bo różnie to bywa. Wszystkiego dobrego kobietki.
Kilka dni? Wstać i chodzić można już kilka godzin po. 2-3 dni po to ja się musiałam skupiać by pamiętać że miałam operacje i że pewnych rzeczy robić mi nie wolno :)
 
Poznajcie internetowe cioteczki moją małą fasolkę, mamy się dobrze, serduszko bije 😍 Termin z USG i OM jest ten sam wg lekarza. Jak mi ulżyło! 🥰
 

Załączniki

  • a5e1a94c-fd79-4cd6-9bed-28d96146506b.jpg
    a5e1a94c-fd79-4cd6-9bed-28d96146506b.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry