reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Kurczę ja jestem jakaś inna bo nie boję się ani CC ani SN 😅Po prostu zawsze wiedziałam, ze chcę rodzić "naturalnie". Ale jeśli będzie wskazanie do CC to inna sytuacja.


Jest szansa, ale to jest chyba tak na styk (nie daję głowy za to, co piszę). U mnie w 6+3 było już.
ja jestem panikara jeśli chodzi o jakieś zabiegi. Nie umiałabym leżeć ze świadomością ze mnie tną 😅 naturalny to było dla mnie straszne, ale piękne przeżycie. 😅❤️
 
Kurde ja mam pełnopłatne, bulę ciągle tyle kasy, a jeszcze Prolutex, którey jest w ogóle drogi.
to zapytaj gina przy następnej wizycie czemu nie wystawia Ci bezpłatnych. Jeżeli jest taka sytuacja że nie ma umowy z NFZ i nie może, niech Co da zaświadczenie, że potrzebujesz tych leków i do lekarza POZ po receptę pójdź. To jednak sporo kasy po co masz płacić jak jest za darmo 😉
 
Heja! My już po wizycie. Prawie 2cm, serduszko 172/min, powiedziała że nie ma żadnych zastrzeżeń że wszystko wygląda dobrze tam w środku. 8+4 potwierdzone więc poród na przełomie listopada/grudnia 😊.

Widziałam że pisałyście o porodach... niestety nie mam żadnego doświadczenia ale zapewne obie metody maja plusy i minusy... mi chodzi po głowie poród w wodzie jeśli miałabym probowac SN bo jakoś tak mi się wydaje że będzie mniej "brudno". Czy któraś z Was rodziła w wodzie?
 

Załączniki

  • 393fd80b-2983-4f34-beeb-0a8a5f7112df.jpg
    393fd80b-2983-4f34-beeb-0a8a5f7112df.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry