reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczynki ja już po wizycie 🙂
Dzidziuś rośnie 😁 widziałam jak serduszko bije ale nie mierzyła ile bije bo do 10 tyg się wstrzymuje . Widziałam jak mój Skarbek się już delikatnie rusza ❤️❤️❤️ widok cudowny 🥰
Wizyta kolejna 24.05 🥰 w międzyczasie prenatalne , ale jeszcze się nie umówiłam 😁
Posyłam wam fotkę mojego Skarbka ❤️
Cudownie! Który to tydzień?
 
reklama
Kurcze.. Nie wiem co robić.. Przed chwilą zadzwoniła Pani z rejestracji że Pani dr dziś nie będzie i następna wizytę mam 02.05. Nie wiem czy czekać czy iść do kogoś innego..Martwi mnie ten ból żołądka i nie wiem też czy jest pęcherzyk bo nie miałam jeszcze usg.. Za tygdzien będę w 7 tyg. 4 dni

Margeritka28 w pierwszej ciąży ciągle bolał mnie żołądek takie odczucie jakby dno żołądka bolało. Wtedy wszystko było ok miałam wiele badań typowa książkowa ciąża. Jak przestał boleć okazało że w tym dniu przestało bić serduszko (w pierwszej ciąży prowadziłam dziennik każdy dzień opisywałam objawy)lekarze powiedzieli że dzieciątko prawdopodobnie z wadą. Ja mam wizytę 06.05 będzie to koniec 6 tygodnia i myślę czy nie przełożyć na 7 tydzień wtedy będzie już bicie serduszka. Też nie miałam USG jeszcze, ale nie chciałam na ostatniej wizycie bo za wcześnie.
 
Luteina pod język jest taka obrzydliwa , targają mną mdłości po niej :( Czy Wy też tak macie ?
No ale co się nie zrobi dla swojego maluszka ❤️
 
U mnie jest bardzo niski progesteron na poziomie 7 nie mam żadnych objawów ciążowych po za bólem piersi. Podejrzewam ciążę pozamaciczną, lekarz sam powiedział jak pojawią się bóle jajników to jak najszybciej mam się zgłosić chyba podejrzewa to samo co ja, ale nie powiedziała tego na glos. Ja w głębi duszy liczę na cud że będzie dobrze. Przyjmuje progesteron100 trzy razy dziennie do tego acard 100 przez mutacje G4/G4 i encorton 5mg
 
reklama
Dlaczego liczę na cud 🙏 ostatnia miesiączka 20.03.2022 ( to był mój termin porodu przed poronieniem) w Wielkanoc powinna być miesiączka, a był pozytywny test ciążowy, Pani ginekolog wyliczyła termin porodu na 25.12.2022.
 
Do góry