reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Podziwiam Was że jeszcze jesteście w pracy 😁
ja od początku na l4 bo lekarka powiedziała że trzeba dmuchać na zimne a do tego już przeszłam 2 zakrzepice więc...
Ale nie czuje się dobrze na tym l4 ...mam 0 siły , mdłości przeogromne , dziś całe rano wymioty 😞 masakra
Fajnie się Was czyta że jeszcze macie siły pracować
ja nie mam wyjścia, bo muszę wyszkolić swoją pracownicę która będzie wykonywać moją robotę :) i powiem wam w glebi serca, bardzo nie lubię ludzi zarządzających ta firma ale swoją prace która wykonuje uwielbiam i bardzo ciężko będzie mi oddać obowiązki „w ciemno” 😂 obsługuje cały dział handlowy w uk i zarządzam produkcją, gdyby nie to że ostatnio jest coraz gorzej i zaczyna się robić w pracy atmosfera nie do przeżycia, zostałabym dluzej. Ale nie chce narażać się na stres, bo niestety tak jak już kiedyś pisałam - u nas kobieta traktowana jest jak „nic” i nikt się z naszym zdaniem nie liczy. Mimo, ze cieszy mnie jak swoje rzeczy zrobię dobrze :)
 
Jeju, ale nabrałam ochoty na Berliso 😂🤤 z 5 lat tego nie jadłam 🙈🙈
Aż musiałam zagooglać, co to jest :D Za mną znowu dziś cały dzień chodzi zielona herbata i w końcu sobie zrobiłam. Wiem, że hamuje wchłanianie kwasu foliowego i ma kofeinę ale no po prostu musiałam chociaż słabą :)
 
Aż musiałam zagooglać, co to jest :D Za mną znowu dziś cały dzień chodzi zielona herbata i w końcu sobie zrobiłam. Wiem, że hamuje wchłanianie kwasu foliowego i ma kofeinę ale no po prostu musiałam chociaż słabą :)
ja dziś sobie pozwolilam na słabiutkie cappuccino w pracy… normalnie nie mam ochoty na kawę a dziś na takie mega mega słabiutkie… i niedobre było 😂 także chyba mam pierwszy odrzut 😂
 
🤤🤤🤤 pyszka 😁

A za mną od rana chodzą kopytka z gulaszem… zgadnijcie kto gotuje ziemniaki 😂 chyba zeżrę z 3kg, od śniadania nie mogę o niczym innym myśleć 😂😂😂😂
O Jezu kopytka z gulaszem ? 😱
Nie wiem jak smakuje ale zarlabym dziś to tak jak czytam aż ślinka już cieknie 🤣
Mój mąż dziś zrobił mi bułkę z szynką i musztardą dziś tak mi ślinka ciekła ...zjadłam pół i mi nie dobrze było 🤣
 
🤤🤤🤤 pyszka 😁

A za mną od rana chodzą kopytka z gulaszem… zgadnijcie kto gotuje ziemniaki 😂 chyba zeżrę z 3kg, od śniadania nie mogę o niczym innym myśleć 😂😂😂😂
Ooo też bym zjadła :D Słodkie może sobie leżeć i nie robi wrażenia, ale kopytka z gulaszem to jest to. Wczoraj była babka ziemniaczana i ile ja się naprzeklinałam przy tarciu ziemniaków... no ale bombelkowi nie odmówię :p
 
O Jezu kopytka z gulaszem ? 😱
Nie wiem jak smakuje ale zarlabym dziś to tak jak czytam aż ślinka już cieknie 🤣
Mój mąż dziś zrobił mi bułkę z szynką i musztardą dziś tak mi ślinka ciekła ...zjadłam pół i mi nie dobrze było 🤣
to jest najlepsze połączenie zaraz po plackach ziemniaczanych z gulaszem 😂 dawaj to Ci z pół kg odstąpię 😂😂 pyszne są mówię Ci 😁
O matko najgorzej, a takie pyszne i mdłości 🙈 uwielbiam musztardę w połączeniu z wedlina na chlebku 😍🤤 az chyba wciągnę 😂
 
reklama
Do góry