reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Mi też wychodzi dziewczynka ale ja myślę że będzie chłopiec bo w rodzinie męża sami mężczyźni 😃😃 Pozatym kiedys jadłam cały czas słodycze a teraz w ogóle nie mogę na nie patrzeć 😂
U mnie wychodzi chłopak i miałam sen, że lekarz powiedział mi, że to będzie właśnie chłopczyk! 😅 Mąż byłby przeszczęśliwy, bo z kolei u niego rodzinie rodzą się same dziewczynki 😂 A mi to obojętne 😊
 
Jak się tam macie w sobotę Kochane? ❤️❤️❤️
W sumie powiem Ci ze całkiem niezle, z dolegliwości tylko żołądek trochę boli wiec tak spokojnie 🙂 słońce swieci wiec od razu lepszy humor 😁
ja w pierwszej ciazy nie miałam
Wogole mdłości w zasadzie brak jakichkolwiek objawów tez. Córka zdrowa, donoszona, wiec mdłości to nie reguła ☺️
to szczerze powiem ze tez mnie uspokajasz ☺️
U mnie wychodzi chłopak i miałam sen, że lekarz powiedział mi, że to będzie właśnie chłopczyk! 😅 Mąż byłby przeszczęśliwy, bo z kolei u niego rodzinie rodzą się same dziewczynki 😂 A mi to obojętne 😊
mi wychodzi niby dziewczynka ale mam jakieś przeczucia na chłopca 😝 zobaczymy czy się sprawdzi 😅
 
Mi też wychodzi dziewczynka ale ja myślę że będzie chłopiec bo w rodzinie męża sami mężczyźni 😃😃 Pozatym kiedys jadłam cały czas słodycze a teraz w ogóle nie mogę na nie patrzeć 😂
dokładnie mam tak samo w męża rodzinie chłopcy. Uwielbiałam słodycze w każdej postaci teraz za bardzo nie chce mi się słodkiego . Ale chipsy wcinam i jak nie lubiłam paprykowych teraz tylko paprykowe 😉
 
Jak się tam macie w sobotę Kochane? ❤️❤️❤️
aaa sobota aktywna, słoneczko swieci wiec się wzięłam za ogarniecie tarasu, pojechaliśmy po kwiatki, posadziłam i od razu jakoś przyjemniej 😎a co do tego chińskiego kalendarza to jak mam liczyć miesiąc poczęcia ? Bo ja okres miałam od 26 marca a owu 6 kwietnia ? Trochę to wazne bo jak w marcu to chłopak a jak kwiecień to dziewczynka 😂 ale ja jakiś myśle ze to będzie chłopak i maz również 🐣🥰
 
reklama
aaa sobota aktywna, słoneczko swieci wiec się wzięłam za ogarniecie tarasu, pojechaliśmy po kwiatki, posadziłam i od razu jakoś przyjemniej 😎
Zazdroszczę, ja nie mogę się zebrać, żeby jechać po głupie cukierki imbirowe :) Klapnięcie totalne. Nadrabiam zaległości z pracy i na tyle mnie tylko stać (bo na siedząco przy kompie).
 
Do góry