reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Cześć dziewczyny, witam się z wami w tym nowym tygodniu, dziś mam 6t+0d 😄 zostało 9 dni do wizyty, ten czas zdecydowanie mógłby lecieć szybciej! Dziś już pomału świąteczny nastrój, więc biję się z myślami czy powiedzieć rodzicom o ciąży, bo wiem, że to byłby dla nich najlepszy prezent, jednak chyba wolę jeszcze zaczekać.. najlepiej do końca maja.. ale wiem, że nie wytrzymam 🤣

Życzę wam wszystkim wesołych i spokojnych Świąt🥰
 
Dziewczyny, jak to jest z wielkością zarodka, czy na usg w 6+ pomiar może być niedokładny? Wg moich wyliczeń wczoraj powinno być 6+2 albo 6+3, a maluszek ma 6.4mm. Dziś sprawdzam tabelki i ta wielkość odpowiada raczej 6+5. Wiem, że to różnica tylko 2 dni, ale zaciekawiło mnie to. W 6+3 powinno być raczej 4 mm. Czy może ja coś źle odczytuję?
Na usg powiedzieli mi, że wszystko jest prawidłowo i ok jak na wyliczony dzień.
 

Załączniki

  • Screenshot 2022-04-16 at 08.28.58.png
    Screenshot 2022-04-16 at 08.28.58.png
    27,2 KB · Wyświetleń: 64
Dziewczyny jak się ogólnie czujecie ?
U mnie rano mdłości , słabo mi się robi, a popołudniu bym konia z kopytami zjadła 😂
 
Dziewczyny jak się ogólnie czujecie ?
U mnie rano mdłości , słabo mi się robi, a popołudniu bym konia z kopytami zjadła 😂
Ja głównie nie mam energii, to nawet nie jest zmęczenie bo nie chce mi się spać, tylko takie ogólne klapnięcie. Mdłości czasem są, czasem ich nie ma, jestem co chwile głodna, ale zrobiłam się wybredna. Na mdłości dobry jest imbir (choć niektórzy nie zalecają w 1 trymestrze) albo chrupanie migdałów :)
 
reklama
Do góry