reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Jestem już po wizycie. Zarodek jeszcze malutki: 2,5mm, wielkość odpowiada 5tyg+5 dni. Wg dnia owulacji 5tyg+6, ale pęcherzyk pękł wieczorem, więc zgadzałoby się. Widziałam pikające mini serduszko 😊 Przede mną najgorszy tydzień (jak dla mnie), bo dwie moje poprzednie ciąże zakończyły się w 6tyg z hakiem.

Trzymam kciuki za Was♥️
 
reklama
Hej, od pozytywnego testu 2tyg temu tylko was podczytywałam, czekając z niecierpliwością na wizytę potwierdzająca. Jestem po dwóch obumarlych ciążach, także stres był ogromny. Dziś byłam (6+1) i był zarodek i migające serduszko, termin wyliczony na 9.12 ciąża idealnie spasowala się usg z OM 😍 także oddycham już trochę lżej jednak objawy ciąży tak się ze mną droczą, ze codzień inne myśli, raz piersi bolą, raz mniej, mdłości tylko troszke rano i to tyle póki co 🤷‍♀️ Ostatnio jak przestały to nic dobrego nie zwiastowało dlatego tez tak wariuje 🙈 Trzymam kciuki za wszystkie tutaj i mam nadzieje ze razem przyjemniej zleci nam ten czas 😘
 
Wczoraj i dziś tak jeden raz takie uczucie właśnie jakby się okres zaczynał. Nie wiem czy to dlatego, że weszłam w 5 tydzień czy nie…
Ja teraz mam już rzadziej, ale w 5 tyg to ciągnięcie było dość częste. Tylko takie lżejsze, niż na okres (w punktach na @ jakieś 6/10, w ciąży 2-3/10, przedwczoraj 4/10).
Jestem już po wizycie. Zarodek jeszcze malutki: 2,5mm, wielkość odpowiada 5tyg+5 dni. Wg dnia owulacji 5tyg+6, ale pęcherzyk pękł wieczorem, więc zgadzałoby się. Widziałam pikające mini serduszko 😊 Przede mną najgorszy tydzień (jak dla mnie), bo dwie moje poprzednie ciąże zakończyły się w 6tyg z hakiem.

Trzymam kciuki za Was♥️
Cudownie!! ❤️ Trzymam bardzo mocno kciuki za ten tydzień, dacie radę na pewno🤞
 
Cześć dziewczyny. W sumie się tylko tu przywitałam z wami i milczałam (ale cały czas podczytywałam) , bo się stresowałam do pierwszej wizyty.
Właśnie jestem po wizycie i wszystko ok i dwa ❤️❤️😍😍 teraz już jestem spokojna 😊😊 trzymam kciuki za was wszystkie✊✊ zarówno za bety jak i pierwsze wizyty✊✊ teraz już będę się udzielać częściej na pewno😉
wow, super !
 
reklama
Tak, miałam tak przedwczoraj po południu, akurat zaczął się 6 tydzień. Bolało trochę bardziej niż normalnie ostatnio i trochę się wystraszyłam. Ale wczoraj i dziś już jest ok. Często Cię tak łapie?
Wczoraj i dziś tak jeden raz takie uczucie właśnie jakby się okres zaczynał. Nie wiem czy to dlatego, że weszłam w 5 tydzień czy nie…
Ja właśnie miałam w tym tygodniu taki bol w podbrzuszu z 2razy dosłownie jak przed samym okresem, tylko słabiej i tez się przeraziłam ale dziś pan doktor powiedział ze na początku tak bywa 🤷‍♀️ i we wtorek raz mnie pociągnęło tak w pachwinie jakby jakas kolka czy coś, ale wzięłam tabletkę magnezu i puściło i tez lekarz mówił ze takie jednorazowe, chwilowo mocniejsze jak najbardziej ok, byle nie dłużej
 
Do góry