reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Katarzyna Przygoda. W opiniach na znanym lekarzu ma 2 Opinie gdzie błędnie zmierzyła NT w 11 tygodniu a później u innego lekarza sie to nie potwierdziło 😤 Mam nadzieje, że u mnie to tez pomyłka.. Generalnie wizyta trwała kilka minut a na opisie jest ze wszystko sprawdzone.. Czy są narządy itd Jakoś nie chce mi sie wierzyć.
to luxmed, tak? Ja miałam przeboje z medicover w warszawie w pierwszej nieudanej ciąży. Usg miałam u samych niemiłych, gburowatych typków (oczywiście lekarz prowadzący bez usg 🤦🏼‍♀️)
Pewnie masz już umówioną wizytę, ale widzę, że moja lekarz od prenatalnych ma jeden termin na rano na wtorek. Oprócz tego, że jest ginekologiem, jest też genetykiem i jest bardzo utytułowana. Przyjmuje m.in. w Premium Medical na Wiatracznej nie tylko na usg, ale też na konsultacje genetyczne.
U mnie robiła i przez brzuch i transwaginalnie w 12+0. Piszę jakbyś szukała dobrego lekarza/kogoś z polecenia. Trzymam kciuki 😘
 
piękna mała istotka 🙂 dobre podejście. Powiem Ci szczerze, że jak okaże się to co ja myślę, czyli pomyłka lekarki to normalnie bym jej chyba nagadała. A na pewno bym ją obsmarowała na znanym lekarzu. Trzymaj się i życie cierpliwości i spokoju na ten nasz nie piękny weekend 💛💛💛
Na pewno to uczynię bo nie można robić takich rzeczy.. zwłaszcza kobiecie w ciąży. 😔 Każda z nas się zamartwia czy wszystko ok a tu takie rzeczy. A może dobrze zmierzyła i rzeczywiście tak jest, ale to jej watpliwościach i tłumaczeniu ze może się samo wchłonie i to nie jest żaden wyrok to już nie wiem. Sama nie wiedziała co powiedzieć.
 
Laski ale mi wieczorem brzuch wywala. Rano przysięgam że jest o połowę mniejszy 🤣
Nie pamiętam kochana czy to pierwsza czy kolejna ciąża u Ciebie, u mnie pierwsza i brzuchol też już widoczny 🙈 Ciężko się ukryć, na zdjęciu mój "strój roboczy", więc gdybym nie powiedziała oficjalnie w pracy to i tak byłoby widać, że coś jest na rzeczy 😅
 

Załączniki

  • e60138d5-3988-46b5-bb4b-9fbb4b2cb994.jpg
    e60138d5-3988-46b5-bb4b-9fbb4b2cb994.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 96
to luxmed, tak? Ja miałam przeboje z medicover w warszawie w pierwszej nieudanej ciąży. Usg miałam u samych niemiłych, gburowatych typków (oczywiście lekarz prowadzący bez usg 🤦🏼‍♀️)
Pewnie masz już umówioną wizytę, ale widzę, że moja lekarz od prenatalnych ma jeden termin na rano na wtorek. Oprócz tego, że jest ginekologiem, jest też genetykiem i jest bardzo utytułowana. Przyjmuje m.in. w Premium Medical na Wiatracznej nie tylko na usg, ale też na konsultacje genetyczne.
U mnie robiła i przez brzuch i transwaginalnie w 12+0. Piszę jakbyś szukała dobrego lekarza/kogoś z polecenia. Trzymam kciuki 😘
Tak, luxmed. W piątek po badaniach jak będę potrzebować konsultacji z genetykiem to na pewno się odezwę na priv ❤️ Dziękuje
 
reklama
Laski ale mi wieczorem brzuch wywala. Rano przysięgam że jest o połowę mniejszy 🤣
Nie pamiętam kochana czy to pierwsza czy kolejna ciąża u Ciebie, u mnie pierwsza i brzuchol też już widoczny 🙈 Ciężko się ukryć, na zdjęciu mój "strój roboczy", więc gdybym nie powiedziała oficjalnie w pracy to i tak byłoby widać, że coś jest na rzeczy 😅
Wow dziewczyny, aż sprawdziłam i u mnie to wygląda jakbym zjadła większy talerz spaghetti 😅 Mój maluch chyba postanowił się wciskać w stronę kręgosłupa. Pierwsza ciąża, 13+0.
Śliczne macie brzuszki 😍
 

Załączniki

  • IMG_6882.jpg
    IMG_6882.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 93
Do góry