reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
A bierzesz moze coś dopochwowo? Ja od 4 tyg plamie dzień w dzień, wiec wiem ze stres ogromny. Poczekaj może chwilkę i jak się powtórzy sytuacja to dzwon do lekarza lub jedz na IP.
właśnie jestem w czasie odstawiania duphastonu tzn brałam go 2 razy dziennie a teraz biorę raz na wieczór i tak mam brać przez 7 dni i odstawić
 
A wiesz, myslalam o tym :) Tylko to chyba musi wrzucic zalozycielka posta, a Kasia od nas odpadla:( Ktos ma pomysl, jak to ogarnac w takiej sytuacji? Bo ja jestem zielona w te klocki.
z tego co wiem, wystarczy, ze dodałaby Cię na moderatora. Na kwietniowych i majowych kreseczkach, wiem ze tam robiły i wtedy kolejna osoba aktualizowala pierwsza stronę bez względu na to kto to dodał.
 
Zrobi się na prywatnym forum może już. To już przecież zaraz 😊
Ja nawet nie wiem, czy to prywatne to nowy watek czy ten sam, tylko sprywatyzowany ;)
z tego co wiem, wystarczy, ze dodałaby Cię na moderatora. Na kwietniowych i majowych kreseczkach, wiem ze tam robiły i wtedy kolejna osoba aktualizowala pierwsza stronę bez względu na to kto to dodał.
Oo super, to napisze do niej na dniach:)
 
Hej Dziewczyny, mam 1.06 w 13tc badanie prenatalne USG. Czy to możliwe żeby dziecko pokazało wtedy płeć?
 
reklama
Dziewczyny, lekarz od USG (Dudarewicz z Łodzi, fachowiec poważany w środowisku) powiedział, że do 14ego tygodnia można robić USG, u mnie wypadnie 13 tydzień i 4 dni i podobno na miękko, a nawet więcej wtedy widać i można spróbować płeć określić, więc daję Wam znać, że nie ma się co stresować, że ma się późno termin.

Ale mam kolejne pytanie, dostałam trzy dni żuka naszego z USG dzisiaj, ale jedno jest super dziwne 👽 wygląda jak kluczyk albo to do puszczania baniek mydlanych, co o tym sądzicie? XD


z synkiem na USG robionym tuż przed porodem mały tak się ustawił że było widać na podryw planie dziurki nosa, i później dopiero resztę główki. Zdjęcie mam wyglądał jak rasowy kosmita. 💓 Śmieszniejsze że jak teraz rozmawiamy z dziadkami na kamerce to też się tak ustawia że dziurki noska na pierwszym planie ❤️
 
Do góry