reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Absolutnie nie jest to prawda że przez skórę głowy nie przechodzą substancję! Piszą nie stosować kremu do ciała w ciąży bo ma kwasy i wydaje wam się, że skóra głowy i pory są inne! Jest wiele artykułów o tym ale niestety po włosku 🙄
 
Ja się tylko pochwalę, że dziś równo 12+0 🎉 🥳 🎉Jakoś czekałam na ten magiczny 12 tydzień jak na zbawienie. Maleństwo jest teraz wielkości limonki i wszytkie organy i struktury są ukształtowane, teraz tylko rosnąć 🥰 Wieczorem oblewamy wydarzenie... herbatą ;)
U mnie czeka Cin Cin tylko jeszcze nie wiem na co 🤣
 
Mnie identycznie 🤣🤣🤣🤣
Poprzednio urodziłam prawie 1,5 tyg po terminie ;)
A Ty chyba pisałaś, że cc będziesz miała?
nie, nie 🙂 naradzie jeszcze nie wiem co będę miała . Ale mam IO oraz wysoką glukowe na czczo, ciekawe czy mi się cukrzyca ciążowa nie rozwinie . Wtedy może czeka mnie cesarka . Ale powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak to będzie 😉
 
Absolutnie nie jest to prawda że przez skórę głowy nie przechodzą substancję! Piszą nie stosować kremu do ciała w ciąży bo ma kwasy i wydaje wam się, że skóra głowy i pory są inne! Jest wiele artykułów o tym ale niestety po włosku 🙄
Nic mi się nie wydaje, ale w przeciwieństwie do kremu/ balsamu do ciała, nie farbuje się włosów codziennie 🤷‍♀️
 
Ja się tylko pochwalę, że dziś równo 12+0 🎉 🥳 🎉Jakoś czekałam na ten magiczny 12 tydzień jak na zbawienie. Maleństwo jest teraz wielkości limonki i wszytkie organy i struktury są ukształtowane, teraz tylko rosnąć 🥰 Wieczorem oblewamy wydarzenie... herbatą ;)
Każdy czeka na ten 12 tydz zawsze już bezpieczniej ja równy 9 tydz także jeszcze trochę 🙂
 
nie, nie 🙂 naradzie jeszcze nie wiem co będę miała . Ale mam IO oraz wysoką glukowe na czczo, ciekawe czy mi się cukrzyca ciążowa nie rozwinie . Wtedy może czeka mnie cesarka . Ale powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak to będzie 😉
Ja ostatnio na czczo miałam 91, ale poszłam na badanie po kawce z cukrem 🙈
 
reklama
Do góry