reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Polecam produkty palmers i olejek tolpa od drugiego trymestru. U mnie wszystkie kobiety w rodzinie mają rozstępy , ja mam kilka z okresu nastoletniego a w 1 ciąży smarowałam się i nic nie wyskoczyło. Mam nadzieję , że teraz też tak będzie
Ja smaruję Palmers i Mustela na zmianę póki co. Staram się rano i wieczorem. Ja też mam kilka rozstępów z lat młodości, ale moja Mama nie miała rozstępów w ciążach i to daje nadzieję :) w olejki pójdę od drugiego trymestru jak polecasz
 
Ja smaruję Palmers i Mustela na zmianę póki co. Staram się rano i wieczorem. Ja też mam kilka rozstępów z lat młodości, ale moja Mama nie miała rozstępów w ciążach i to daje nadzieję :) w olejki pójdę od drugiego trymestru jak polecasz
ja w pierwszej ciazy tez używałam palmers jest zaje….. treściwy! Teraz kupiłam mustelle bo była na dużej promocji i czuje ze jest dużo lżejszy.

Olejki tak samo jak ty zacznę od drugiego. W pierwszej ciazy był to bio oil, a teraz zobaczę. Dużo osób poleca zwykły olej z migdałów.
 
trzeba być dobrej myśli, chcoiaz sama rozumiem to wszystko.. mnie jednak znowu boli brzuch.. chociaż boli to za duże słowo. Chyba umrę do tej 18 😰

Będzie dobrze , ból jak na okres znaczy że się rozciąga macica i tak myśl 🙂 zobaczysz lekarz też Ci tak powie 🙂 trzymam kciuki za Twoją wizytę ✊
u mnie problem jest jak kichne albo zakaszle to mnie po bokach boli 🙈 ale to więzadła pewnie .
 
Będzie dobrze , ból jak na okres znaczy że się rozciąga macica i tak myśl 🙂 zobaczysz lekarz też Ci tak powie 🙂 trzymam kciuki za Twoją wizytę ✊
u mnie problem jest jak kichne albo zakaszle to mnie po bokach boli 🙈 ale to więzadła pewnie .
o też tak mam. Jak kuchnie szczególnie jak leżę na plecach to, mnie ostro boli 😉
 
Będzie dobrze , ból jak na okres znaczy że się rozciąga macica i tak myśl 🙂 zobaczysz lekarz też Ci tak powie 🙂 trzymam kciuki za Twoją wizytę ✊
u mnie problem jest jak kichne albo zakaszle to mnie po bokach boli 🙈 ale to więzadła pewnie .
eeeej tak!!! Jak kichnie boli mnie nagle prawy jajnik z którego była owulaka. Albo za szybko wstane 😅
 
Macie co noc sny ?

Jejcia mi się dziś takie głupoty śniły że szok 🙈 otóż śniło mi się że wynaleźli moja ciążę w ....nodze ! Serio 🙈🤣 wogole to jakieś operacje mi się śniły i inne głupoty ...
Mojego wczorajszego snu nic nie przebije.... W sobotę byli u nas znajomi i pili wódkę i później mi się śniło, że jak wyszli to mój Ma zaczął mi mówić "no i nie mam już kompana do picia!" i ja mu mówię to zadzwoń sobie po jakąś kur*ę" i zadzwonil.. Przyszła dziewczyna (imię inne, ale wyglądała jak moja klientka 🙈) i pili razem i się obsiskiwali i wyzywali mnie i mąż powiedział że nie chce mieć ze mną dzieci i potem przyszła jeszcze jedna kur*a i ja ich nagrywałam cały czas. Potem poszli do wanny wszyscy nago i ja wszystko widziałam.... Rano się budzę, taka wkurwi*na! Chwilę dochodziłam do siebie.. Patrzę na bok, lezy ten zdrajca! Obudził się a ja zaczęłam płakać 😭🤣 i się mnie pyta co się stało i opowiadam mu ten sen i łzy lecą mi ciurkiem 🙈 i mi mówi "kochanie ja Was kocham najbardziej na świecie!" a ja "wiem! Ale masz zakaz picia!" 🤣🤣🤣🤣
Ja ogólnie mam powalone sny bardzo często 🤦‍♀️ kiedyś go nawet Popchnęłam jak się obudziłam a on biedny nie wiedział co się dzieje 🤣 ma Teraz lekkie obawy przed spaniem ze mną bo wczoraj też powiedział "dobrze ze teraz mnie nie pobilas" 🤣🤣🤣
ja myśle, ze im więcej się martwimy, to mamy więcej głupich snow.
Podobnie jak kobieta myśli, ze facet ma kogoś to zaraz w snach pojawia się kochanka 😅
No właśnie ja nie miałam i nie mam takich myśli, mój Mąż jest ostatnia osoba która by znalazła sobie kochankę, totalnie nie pasuje to do niego, a mimo to durne sny mam 🤣
 
reklama
Do góry