reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Btw u mnie pomysł już wykorzystany wcześniej, ale pasieka Sadowskich ma rewelacyjne zestawy miodów
 
reklama
U mnie było już w 13 tygodniu widać z chłopakami :)
aż się nie chce wierzyć. Chyba że chłopców szybciej zobaczyc. Ja dwie ciąże z dziewczynami no i nie było długo widać.
Hejka.
Dopiero się odzywam po wizycie, bo wróciłam po 14 do domu dopiero.... A mam rzut beretem kurna...

Więc sprawa ma się następująco, mój miś Haribo ma 2 cm, 8 tydzień i 3 dni...
Mam nieregularne cykle więc pewnie dlatego tygodniowy odchył od OM... Czynność serca była, wiedzieliśmy piękne serduszko 🥰🥰 nie słyszeliśmy bo pani doktor powiedziała, że nie będziemy maluszka denerwować.

Mam też niezbyt fajna wiadomość, mam cukrzycę ciążową... Do diabetologa dopiero na 30 maja.... Ale mam już glukometr i paski...

Proszę o wpisanie mnie na wizytę 2 czerwca.

I prenatalne 14 czerwca.

Także na usg mąż mógł wejść, ale na wizytę już nie.

Plamienie od lekko odklejającej się kosmowki, ale mówiła, że raczej nic groźnego się działo nie będzie bo na usg nic nie jest w tym temacie wyszczególnione i tak dalej. No i że mam odpoczywać i się nie przemęczać. Dostalam zwolnienie do kolejnej wizyty więc mogę odpoczywać do woli. Martwi mnie tylko aspekt tej cukrzycy, bo cholera do diabetologa taka odległa kolejka 🙄🙄 a tu nie ma co czekać. Tylko działać.

Ale najważniejsze, że jak dotąd wszystko w porządku w ogólnym rozrachunku 🥰 dołączam fotki mojego żelka, niestety bez szału bo jakies mi takie malutkie wydrukowali. 🥰🥰
super wiadomośc. Spokojnie z tą cukrzyca, u mojej przyjaciółki też wyszla w ciąży. Po prostu się kontrolowala dieta i było ok.
Ja mam, i kłucia w jajnikach a mdłości? Macie ciagle?
mnie też kłuje, dziś mnie pobolewalo zaś jak na okres ale już jest ok. Ja mam nadal mdłości, chodź dziś słabe ale cały czas jem orzechy dziś może dlatego. A niekiedy mam cały dzień.
Co do Dnia Mamy ♥️ wiecie co mnie wzrusza.. wiem hormony 😂 że dla swoich dzieci zawsze będziemy ważne i jak myślę o mojej mamie to przepełnia mnie taka miłość 🥺 życzę sobie i Wam żeby nasze dzieci całe życie o nas tak dobrze myślały !
Jeśli chodzi o prezent , dla teściowej od mojego męża zamówiłam taki mech. Ona lubi takie rzeczy , betonowe donice itd
A mojej mamie zamówię coś z Bolesławca bo ona kolekcjonuje ♥️
chrobotek, to jest piękne. Moja sąsiadka robi z tego piękne rzeczy. W tamtym roku chyba mamie na dzień mamy też dałam podobne.
Ja mamie zrobiłam paczkę-niespodziankę z "instrukcją otwierania paczki" 😀 Od 1 do 4 ma prezenciki typu krem, który już kiedyś mówiła że chciała dostać, maseczki, nasionka do zasadzenia w ogrodzie, a pod numerem 5 jest tabliczka z informacją że zostanie babcią 😀 Nie mogę się doczekać aż się dowie 😍
super prezent w pracy mogłabym pospać w domu nie mam czasu ale zamknę na 5 min. Oczy 🤣
 
aż się nie chce wierzyć. Chyba że chłopców szybciej zobaczyc. Ja dwie ciąże z dziewczynami no i nie było długo widać.
super wiadomośc. Spokojnie z tą cukrzyca, u mojej przyjaciółki też wyszla w ciąży. Po prostu się kontrolowala dieta i było ok.
mnie też kłuje, dziś mnie pobolewalo zaś jak na okres ale już jest ok. Ja mam nadal mdłości, chodź dziś słabe ale cały czas jem orzechy dziś może dlatego. A niekiedy mam cały dzień.
chrobotek, to jest piękne. Moja sąsiadka robi z tego piękne rzeczy. W tamtym roku chyba mamie na dzień mamy też dałam podobne.
super prezent
w pracy mogłabym pospać w domu nie mam czasu ale zamknę na 5 min. Oczy 🤣
No staram się zbytnio nie przejmować. Ale jednak. No właśnie kontrola dietą 😂🙈 jak mi nic nie smakuje i nie wiem co mam jeść bo naprawdę nic mi nie wchodzi. Picie wody kończy się na 🤢🤢🤢 najgorzej z rana później jakoś się kula. No ale trzeba to ogarnąć.
 
Powiem tak, dzień bez drzemki dniem straconym 😂 Śpię w nocy 7-8h i za dnia, po pracy muszę przynajmniej na te pół godziny zasnąć, bo mi głowa leci 😂
Oj tak, jak mi sie zdarzy jakis wyjatkowo energetyczny dzien bez drzemki to w kolejny musze odespac 2 razy 😅
Wlasnie sie obudzilam btw, dobry wieczor wszystkim :)
 
reklama
Oj tak, jak mi sie zdarzy jakis wyjatkowo energetyczny dzien bez drzemki to w kolejny musze odespac 2 razy 😅
Wlasnie sie obudzilam btw, dobry wieczor wszystkim :)
podziwiam, jak wy spicie w nocy? 😀 Ja to w ogóle jestem z ludzi bardzo mało śpiących. Wolę poczytać książkę jak mala pójdzie spać niż spać. Zawsze chodziłam spać koło 1-2 a wstawałam o 6. Te 4-5h mi starczało. Jak spalam 8 to cały dzień w dupie. Albo 4-5 albo powyżej 10h. Ale nadrabiam to w weekend bo śpię niekiedy do 11. Teraz w ciąży chodzę szybciej spać bo koło 23 a wstaje po 6 ale jak w dzień bym zasnęła to mam już po nocy
 
Do góry