reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Haloooo ❤️ Mdlosci trochę odpuściły i teraz jem za dwóch 🙈 oczywiście jak odpuściły to się zmartwiłam. Aktualnie jestem na kursie w Krakowie i dopadła mnie okrutna alergia 🙈 a poza tym to rodzina i przyjaciółka zauważają powoli brzuszek 😁 to pewnie jeszcze nie brzuszek ciążowy ale miło tak jak ktoś zwróci uwagę, tym bardziej, że ja zawsze byłam szczuplutka
dzisiaj jadąc autem próbowałam sobie przypomnieć która to miała te notoryczne mdłości! I tak mnie olśniło, ze to ty i jakoś cicho z twojej strony! Ulżyło mi jak się odezwalas.

Cieszę się ze mdłości zrobiły papa! ❤️🤱🏼
 
reklama
dzisiaj jadąc autem próbowałam sobie przypomnieć która to miała te notoryczne mdłości! I tak mnie olśniło, ze to ty i jakoś cicho z twojej strony! Ulżyło mi jak się odezwalas.

Cieszę się ze mdłości zrobiły papa! ❤️🤱🏼
To ja, ale spadek wagi już nadrobiłam 😁 aktualnie zjadłam pączka z wiśniami i serem i zagryzam chipsami 🙈
 
Ja w zeszłym roku dokładnie 22 grudnia dowiedziałam się że ciąża się zatrzymała, a 28 poszłam do szpitala i tego samego dnia poroniłam. Teraz termin porodu według om mam na 23 a z usg na 28. Czy to nie znak? Jak o tym myślę że poprzednie święta były koszmarem, a teraz będą najszczęśliwsze to mam łzy w oczach. Nie ważne czy spędzę święta w szpitalu, chcę tylko żeby to maleństwo było zdrowe i przyszło na świat o czasie 🥲
u nas też coś na wzór „znaku”.
Termin porodu ciąży straconej miałam na początek marca, i strasznie przeżywałam fakt, że będę musiała przetrwać ten okres . W ramach „nagrody” marzec okazał się naszym udanym cyklem. Złe emocje mnie opuściły i od razu zaskoczyło ❤️
 
Hej !
Byłam dziś na wizycie , wszystko dobrze 🥺 bardzo się bałam bo bolał mnie dziś krzyż , było mi słabo itd.. na szczęście jest dobrze ♥️ 10+4
 

Załączniki

  • received_605921134322643.jpeg
    received_605921134322643.jpeg
    67,9 KB · Wyświetleń: 97
Taaa... No zarąbiście spędzić np. święta w szpitalu zamiast z rodziną albo nie móc pojechać do rodziny, bo się będzie czekać czy a nóż coś się zacznie czy jednak nie 🙄 tak samo dalej: myślałam o wykupieniu położnej do porodu to już widzę jak wstaje od wigilijnej kolacji czy leci w sylwestra, żeby się mną zająć 😑
Że o pogodzie i dojechaniu do szpitala w śnieżycę nie wspomnę bo to zima przecież 🤷‍♀️
Dziecko też się potem na 100% będzie cieszyć, że zamiast jak zdecydowana większość dzieci dostawać prezenty na urodziny i święta będzie je dostawać właściwie tylko raz 😑
Ja tam się cieszę z dziecka , z tego że rozwija się zdrowo :) każdy miesiąc ma swoje plusy i minusy. W obliczu starty ciąży myślę że takie ,, problemy " są śmieszne.. ale to tylko moje zdanie
 
Cześć dziewczyny!
Jestem w 12 tyg. ciąży, przebywam na L4, co skutkuje szperaniem w internecie. Tym sposobem znalazłam Was i postanowiłam dołączyć do grona. Można? 😉
To moja druga ciąża. Pierwsza niestety poroniona w 8 tyg. ☹️
Czekam na prenatalne z niecierpliwością (23.05).
Zarówno Wam, jak i sobie, życzę spokojnych ciąż, szczęśliwych urodzeń i generalnie wszystkiego dobrego! 🤗
Pewnie, że można witamy, rozgość się 😁❤️
 
reklama
Do góry