reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

jak się czujesz kochana? Życzę z całego ❤️ aby tak było!!!!! ❤️
Całkiem dobrze, już się oswoiłam z tymi bólami :) nadal najbardziej boli mnie w nocy ale w dzień nie ma już tragedii, wytrzymuje bez tabletek :) no i już się tak nie martwię, bo jakby było to coś złego to już by szło w tym kierunku ...
 
reklama
Całkiem dobrze, już się oswoiłam z tymi bólami :) nadal najbardziej boli mnie w nocy ale w dzień nie ma już tragedii, wytrzymuje bez tabletek :) no i już się tak nie martwię, bo jakby było to coś złego to już by szło w tym kierunku ...
jestem prawie pewna, ze to wynik rozciągania wszystkiego co musi się rozciągnąć. Czekam na twoja wizytę i czekam. ❤️ we wtorek mobilizacja i czekamy na piękny raport! :)
 
Babeczki - jakie warzywa wcinacie na surowo na przekąski? Owoce owocami, z tym nie mam problemu. Ale wypadałoby tez jeść warzywniak. U mnie jedyne warzywo to chyba pomidor ale w formie dodatku, a samodzielnie to kalarepa 😅 wczoraj byłam na zakupach przeszłam dwa razy warzywniak i zabrakło mi natchnienia co jeść😅

Chce wszystkie słodycze, których mało jem, ale chce je wszystkie zamienić na warzywa/owoce. 😒 cooooo jecie???
 
Babeczki - jakie warzywa wcinacie na surowo na przekąski? Owoce owocami, z tym nie mam problemu. Ale wypadałoby tez jeść warzywniak. U mnie jedyne warzywo to chyba pomidor ale w formie dodatku, a samodzielnie to kalarepa 😅 wczoraj byłam na zakupach przeszłam dwa razy warzywniak i zabrakło mi natchnienia co jeść😅

Chce wszystkie słodycze, których mało jem, ale chce je wszystkie zamienić na warzywa/owoce. 😒 cooooo jecie???
lubię chrupać wlasnie kalarepę, dodatkowo marchewkę czy sama czy z hummusem 👍🏻 jak mam ochotę na słodkie to do kawki robię sobie wafle ryżowe z masłem orzechowym i dżemem truskawkowym ale takim domowym.
 
Babeczki - jakie warzywa wcinacie na surowo na przekąski? Owoce owocami, z tym nie mam problemu. Ale wypadałoby tez jeść warzywniak. U mnie jedyne warzywo to chyba pomidor ale w formie dodatku, a samodzielnie to kalarepa 😅 wczoraj byłam na zakupach przeszłam dwa razy warzywniak i zabrakło mi natchnienia co jeść😅

Chce wszystkie słodycze, których mało jem, ale chce je wszystkie zamienić na warzywa/owoce. 😒 cooooo jecie???
Praktycznie nie jem warzyw 🙄
Czerwoną paprykę do kanapki, sałatki 🤷‍♀️
 
Hej dziewczyny… ja dziś mam odlot. tak jak kilka dni nic się nie działo tak dziś biegunka, mdłości mam, najgorzej ze bym zjadła konia z kopytami. A pistacje to tak bardzo ze chce mi się płakać a u nas w sklepie obok domu nie ma pistacji. Co za dzień 🙈🙈🙈 rozłożyliśmy sobie z pieskiem kanapę w salonie, zamierzam cały dzień oglądać teorie wielkiego podrywu i ani drgnąć bo wczoraj miałam przypływ energii i posprzątałam całe mieszkanie 😂 także dziś nic 🫢 miłego dnia dla was ♥️
 
Babeczki - jakie warzywa wcinacie na surowo na przekąski? Owoce owocami, z tym nie mam problemu. Ale wypadałoby tez jeść warzywniak. U mnie jedyne warzywo to chyba pomidor ale w formie dodatku, a samodzielnie to kalarepa 😅 wczoraj byłam na zakupach przeszłam dwa razy warzywniak i zabrakło mi natchnienia co jeść😅

Chce wszystkie słodycze, których mało jem, ale chce je wszystkie zamienić na warzywa/owoce. 😒 cooooo jecie???
Ogorki 😍Swieze z sola, kiszone i konserwowe. Moje ukochane warzywo w tej ciazy! Pomidory tez sa ok, ale bardziej do kanapek. Do kanapek tez czasem salata, i to chyba tyle z pogryzania. Reszta idzie w surowkach i gotowana.

A tak w ramach ciekawostki, ogorki czy pomidory to botanicznie tez owoce 🙃Wszystko, co ma nasionka, to owoc.
 
reklama
Do góry