reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja z suplementów Prenatal Uno, kwas foliowy, witamina D, czosnek, Acard 75. A tak Duphaston, Lutinus/Prolutex, pół Encortonu, probiotyki i niestety dwa antybiotyki na infekcje :(
 
reklama
Ja też melduje się po wizycie, tym razem spokojna 😍 Wszystko w jak najlepszym porządku, umówiłam się na genetyczne w to samo miejsce. Zastanowię się nad zmianą lekarza prowadzącego, bo nie podoba mi się to jak olewczo podchodzi do tych wizyt, do USG... Dzisiejsza była prywatna, a u siebie chodzę na NFZ, niebo a ziemia! Szkoda, że ten lekarz z dzisiaj przyjmuje 100 km ode mnie, bo chętnie bym się do niego przeniosła. Dam mojemu ostatnią szansę i zobaczymy
jaki wymiar masz YS ? 😁
 
Dziewczyny też miewacie czasem bóle podbrzusza/jajników? Ja miałam dzisiaj tak, że kiedy wstawałam z kanapy zaczęło mnie kłuć z lewej strony.. no i w nocy przy zmianie pozycji czułam niestety kłucie z lewej tak samo. Prawa strona zakłuła mnie lekko tylko raz, ale ta lewa.. miałam te kłucia już wcześniej i martwiłam się czy wszystko jest dobrze, ale byłam na wizycie (w piątek) i lekarka mówiła, że jajniki są ok i wszystko poza tym też. Ale wcześniej nie bolało mnie tak często jak dziś..
 
Dziewczyny też miewacie czasem bóle podbrzusza/jajników? Ja miałam dzisiaj tak, że kiedy wstawałam z kanapy zaczęło mnie kłuć z lewej strony.. no i w nocy przy zmianie pozycji czułam niestety kłucie z lewej tak samo. Prawa strona zakłuła mnie lekko tylko raz, ale ta lewa.. miałam te kłucia już wcześniej i martwiłam się czy wszystko jest dobrze, ale byłam na wizycie (w piątek) i lekarka mówiła, że jajniki są ok i wszystko poza tym też. Ale wcześniej nie bolało mnie tak często jak dziś..
Mnie za to boli czesciej po prawej stronie i również pytałam lekarza czy czegoś tam podejrzanego nie widzi na usg, również tak jak Ciebie mnie uspokoił i nic nie znalazł. Także chyba taki urok 🤷‍♀️😊
 
Dziewczyny też miewacie czasem bóle podbrzusza/jajników? Ja miałam dzisiaj tak, że kiedy wstawałam z kanapy zaczęło mnie kłuć z lewej strony.. no i w nocy przy zmianie pozycji czułam niestety kłucie z lewej tak samo. Prawa strona zakłuła mnie lekko tylko raz, ale ta lewa.. miałam te kłucia już wcześniej i martwiłam się czy wszystko jest dobrze, ale byłam na wizycie (w piątek) i lekarka mówiła, że jajniki są ok i wszystko poza tym też. Ale wcześniej nie bolało mnie tak często jak dziś..
mnie często kłuje prawy jajnik, z którego była owulacja. Zdarza się nawet jak za szybko wstane. Ale zdrowotnie nic się nie dzieje. W pierwszej ciazy tez tak miałam :)
 
Dziewczyny też miewacie czasem bóle podbrzusza/jajników? Ja miałam dzisiaj tak, że kiedy wstawałam z kanapy zaczęło mnie kłuć z lewej strony.. no i w nocy przy zmianie pozycji czułam niestety kłucie z lewej tak samo. Prawa strona zakłuła mnie lekko tylko raz, ale ta lewa.. miałam te kłucia już wcześniej i martwiłam się czy wszystko jest dobrze, ale byłam na wizycie (w piątek) i lekarka mówiła, że jajniki są ok i wszystko poza tym też. Ale wcześniej nie bolało mnie tak często jak dziś..
Moja lekarka mówiła, że mogę odczuwać kłucia w bokach i to nie jest nic niepokojącego. Nie odczuwam niestety nic, zero objawów, czekam na 18.05. na drugą wizytę...
 
Cześć dziewczyny, ja myślę że i mnie już niestety po wszystkim. W niedzielę pojechałam na IP. Po spacerze z psem zaczęłam znowu krwawić. Okazało się, że krwiak, dostałam tylko duphaston. Pani doktor powiedziała, żeby tylko ten krwiak nie wziął ze sobą ciąży. Już nie krwawie ale pojawia mi się takie brudne plamienie brązowe, dzisiaj również takie dłuższe "nitki" ciemno brązowe oraz bola mnie jajniki, ale nie na tyle żebym musiała brać jakieś tabletki. Na IP powiedzieli mi, że mam się zgłosić z silnym bólem i krwawieniem. Boję się, że już po wszystkim. Do następnej wizyty chyba zwariuje. 😪
 
Dziewczyny też miewacie czasem bóle podbrzusza/jajników? Ja miałam dzisiaj tak, że kiedy wstawałam z kanapy zaczęło mnie kłuć z lewej strony.. no i w nocy przy zmianie pozycji czułam niestety kłucie z lewej tak samo. Prawa strona zakłuła mnie lekko tylko raz, ale ta lewa.. miałam te kłucia już wcześniej i martwiłam się czy wszystko jest dobrze, ale byłam na wizycie (w piątek) i lekarka mówiła, że jajniki są ok i wszystko poza tym też. Ale wcześniej nie bolało mnie tak często jak dziś..
Też mnie czasem boli. Wydaje mi się, że poprzednio zaczęło się to na późniejszym etapie 🤔
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja myślę że i mnie już niestety po wszystkim. W niedzielę pojechałam na IP. Po spacerze z psem zaczęłam znowu krwawić. Okazało się, że krwiak, dostałam tylko duphaston. Pani doktor powiedziała, żeby tylko ten krwiak nie wziął ze sobą ciąży. Już nie krwawie ale pojawia mi się takie brudne plamienie brązowe, dzisiaj również takie dłuższe "nitki" ciemno brązowe oraz bola mnie jajniki, ale nie na tyle żebym musiała brać jakieś tabletki. Na IP powiedzieli mi, że mam się zgłosić z silnym bólem i krwawieniem. Boję się, że już po wszystkim. Do następnej wizyty chyba zwariuje. 😪
A kiedy masz następną wizytę? Może jednak tylko krwiak się rozlał...
 
Do góry