reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczyny, moja wizyta tez super, wszystko jest w porządku, dzidziuś ma 1,79 cm słyszałam bijące serduszko, jestem mega szczęśliwa 😍
1952D8D8-622A-4410-9F3E-9B6B7F7E8935.jpeg
 
reklama
Cześć, opowiem wam o moich dzisiejszych stresach. Wizytę u ginekolog, u której chce prowadzić ciążę miałam umówiona na jutro. Dzisiaj pojawiła się u mnie krew i strasznie spanikowałam. Zadzonilam na rejstarcje i zapytałam się czy dzisiaj mogę liczyć na wizytę. Była inna Pani doktor ale się zgodziła. Zbadała mnie i stwierdziła, że ciąża się dobrze rozwija. Widziałam już bijące serduszko. Wszytko czysto, nic nie wykryła niepokojącego. Stwierdziła, że prawdopodnie jakaś żyłka pękła i mogę delikatnie krwawić parę dni. Specjalnych leków mi nie przepisano, bo nie ma do tego predyspozycji.
Najważniejsze, że wszystko ok i wstępnie termin wyznaczyła mi na 20.12 🥰
Biedaczysko, współczuję stresów! Też bym spanikowała. Ale super, że okazało się, że wszystko ok 💚
 
Hejka, ja dzisiaj byłam na wizycie która miałaś umówiona nie będąc jeszcze w ciąży wiec skorzystałam, bo chciałam mieć pewność na tym etapie, ze ciąża jest umiejscowiona w macicy - ciąża jest na prawdę młoda bo według moich obliczeń 4+4 i Pani doktor tez mówiła ze bardzo wczesna około 4-5 tygodnia, czy w tym czasie któraś z Was była i tez był maleńki pęcherzyk ? Czy któraś widziała już coś więcej? Wiadomo jak pewnie każda z nas, analizuje, doszukuje się i zamartwiam lekko 🤭
Ja byłam półtorej tygodnia temu u ginekolog żeby też stworzyć, czy ciąża znajduje się w poprawnym miejscu. Też był tylko maleńki pęcherzyk. Pani doktor powiedziała, że ciąża może być młodsza, chociaż niekoniecznie, że z czasem może urosnąć do właściwych rozmiarów. Dzisiaj byłam na wizycie u innej ginekolog i faktycznie widać różnicę jak to się rozwija 🥰 ale powiedziała, że moja ciąża może być młodsza przez dłuższe cykle.🙂
 
Hejka, ja dzisiaj byłam na wizycie która miałaś umówiona nie będąc jeszcze w ciąży wiec skorzystałam, bo chciałam mieć pewność na tym etapie, ze ciąża jest umiejscowiona w macicy - ciąża jest na prawdę młoda bo według moich obliczeń 4+4 i Pani doktor tez mówiła ze bardzo wczesna około 4-5 tygodnia, czy w tym czasie któraś z Was była i tez był maleńki pęcherzyk ? Czy któraś widziała już coś więcej? Wiadomo jak pewnie każda z nas, analizuje, doszukuje się i zamartwiam lekko 🤭
Ja mam podobne zdj 😊 u mnie jest młodsza ciąża niż apki pokazują. Także nie stresuj się 😊
 

Załączniki

  • IMG_20220427_185455.jpg
    IMG_20220427_185455.jpg
    489,2 KB · Wyświetleń: 46
Dziewczyny, moja wizyta tez super, wszystko jest w porządku, dzidziuś ma 1,79 cm słyszałam bijące serduszko, jestem mega szczęśliwa 😍Zobacz załącznik 1396185
Wow, to już dosłownie mały człowieczek! 🥰 Mój jest tylko o dzień młodszy i popłakałam się patrząc na zdjęcie Twojego, bo pewnie wygląda podobnie 😭❤️ Cudowne wieści!
 
Hejka, ja dzisiaj byłam na wizycie która miałaś umówiona nie będąc jeszcze w ciąży wiec skorzystałam, bo chciałam mieć pewność na tym etapie, ze ciąża jest umiejscowiona w macicy - ciąża jest na prawdę młoda bo według moich obliczeń 4+4 i Pani doktor tez mówiła ze bardzo wczesna około 4-5 tygodnia, czy w tym czasie któraś z Was była i tez był maleńki pęcherzyk ? Czy któraś widziała już coś więcej? Wiadomo jak pewnie każda z nas, analizuje, doszukuje się i zamartwiam lekko 🤭
Ja byłam na pierwszej wizycie 4+5 i miałam dokładnie taki sam, malutki pęcherzyk 🤗
 
Ja byłam na pierwszej wizycie 4+5 i miałam dokładnie taki sam, malutki pęcherzyk 🤗
Ja mam podobne zdj 😊 u mnie jest młodsza ciąża niż apki pokazują. Także nie stresuj się 😊
Ja byłam półtorej tygodnia temu u ginekolog żeby też stworzyć, czy ciąża znajduje się w poprawnym miejscu. Też był tylko maleńki pęcherzyk. Pani doktor powiedziała, że ciąża może być młodsza, chociaż niekoniecznie, że z czasem może urosnąć do właściwych rozmiarów. Dzisiaj byłam na wizycie u innej ginekolog i faktycznie widać różnicę jak to się rozwija 🥰 ale powiedziała, że moja ciąża może być młodsza przez dłuższe cykle.🙂
dziękuje dziewczyny, jakoś od razu człowiekowi lepiej na duszy jak się wygada i znajdzie apropate 🥰🤍 w takim razie czekam na kolejna wizytę ✊🏻
 
reklama
Do góry