reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Kasiaa91 tylko z tym progesteronem to troszkę mnie zastanawia bo jak czytam w Polsce badanie robi się w godzinach porannych najlepiej na czczo. Ponieważ progesteron jest zmienny dobowo. Ja miała robione po godzinie 16 do tego godzinę po obiadku. Nigdy wcześniej nie miałam problemu z progesteronem, a z mężem zrobiliśmy full badań po poronieniu i przy przygotowaniach do inseminacji. ( Zaszłam w cyklu przed planowaną inseminacja)
Taki progesteron może być ok w zdrowej ciąży (wystarcza do utrzymania ciąży) ale może być markerem CP (progesteron poniżej 8 jest już markerem, poniżej 5 jest mocnym markerem)

Masz racje, progesteron zmienia się dobowo a w zdrowej ciąży niski powinien regularnie przyrastać - ja bym zbadała i progesteron i betę. Inna sprawa że przy becie 1000 a taką powinnaś już spokojnie
Mieć pęcherzyk powinien być widoczny w macicy.

Ja nie jestem za radami „myśl pozytywnie” - jestem za tym by jeśli jest coś niepokojącego, diagnozować i sprawdzać - chociażby na wizycie na cito u innego lekarza (z aktualnym na ten dzień wynikiem bety hcg).
 
reklama
Nigdy nie jadłam babki ziemniaczanej 🤔 brzmi super. Ja dziś gotowałam barszcz zabielany z ziemniakami i jajkiem ( moje dziecko kocha ) i zrobiłam makaron w sosie śmietanowym , z porem i kurczakiem. Zjadłam trochę barszczu i narazie się przyjął 💪. Może jutro zrobię ta babkę , najwyżej zwrócę 🙈 a chociaż rodzinka będzie zadowolona
ojej, barszczyk ... Zjadłabym 😏 teraz to mi smaka narobiłaś 😉
 
Powiedzcie mi proszę, ze wy tez czekałyście od ostatniej bety do pierwszej wizyty u gin z usg 2-3 tygodnie 🙈 właśnie sobie uświadomiłam ile to jest czasu w niewiedzy oooch!
 
Powiedzcie mi proszę, ze wy tez czekałyście od ostatniej bety do pierwszej wizyty u gin z usg 2-3 tygodnie 🙈 właśnie sobie uświadomiłam ile to jest czasu w niewiedzy oooch!
ja po becie poszłam od razu,bo musiałam wdrożyć heparynę. I ginka mi kazała przyjść nie wcześniej niż za dwa tygodnie na konsultacje z podglądem,bo wcześniej nie ma sensu. Więc tak przynajmniej ja też muszę żyć tyle czasu w niewiedzy 😕😕😕🙈🙈🙈
 
reklama
Do góry