reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Jak tylko przyjdzie weekend jem kopytka.

Ja chyba swoją wizytę będę musiała przesunąć, jak mi tesciowa nie da rady z mała zostać :( patrzalam to przesunie mi się z 4 na 11 maja.. 😩 ale będzie 8+5 wtedy.
Mam nadzieje, ze uda się jednak, żeby mi mała przypilnowała 🥺
 
U mnie jest bardzo niski progesteron na poziomie 7 nie mam żadnych objawów ciążowych po za bólem piersi. Podejrzewam ciążę pozamaciczną, lekarz sam powiedział jak pojawią się bóle jajników to jak najszybciej mam się zgłosić chyba podejrzewa to samo co ja, ale nie powiedziała tego na glos. Ja w głębi duszy liczę na cud że będzie dobrze. Przyjmuje progesteron100 trzy razy dziennie do tego acard 100 przez mutacje G4/G4 i encorton 5mg
A masz jakieś plamienia? Ja przy cp miałam plamienia jakoś tyg przed i nagle źle się poczułam, pojawił się ból z prawej strony taki kłujący i już wiedziałam że nie jest dobrze :/
 
reklama
Nigdy nie jadłam babki ziemniaczanej 🤔 brzmi super. Ja dziś gotowałam barszcz zabielany z ziemniakami i jajkiem ( moje dziecko kocha ) i zrobiłam makaron w sosie śmietanowym , z porem i kurczakiem. Zjadłam trochę barszczu i narazie się przyjął 💪. Może jutro zrobię ta babkę , najwyżej zwrócę 🙈 a chociaż rodzinka będzie zadowolona
 
Do góry