reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja już po wizycie.. zarodek jest o 12 dni mniejszy niż wynika z OM, co oczywiście nie jest dobrym znakiem, biorąc pod uwagę fakt wcześniejszej straty, serduszko bije lecz trochę za wolno. Nie słyszałam, powiedział, że nie będziemy go narażać, i że włączanie dźwięku(?) Jest błędem w sztuce lekarskiej na tak wczesnym etapie. Kolejna wizyta za 2tyg, szybko i jednocześnie aż 2 tyg. Także w dniu moich urodzin. Poprosiłam go żeby te urodziny były dobre. Kazał brać acard, leżeć, odpoczywać, i L4.

Jest mi okropnie źle 😞
 
Ja już po wizycie.. zarodek jest o 12 dni mniejszy niż wynika z OM, co oczywiście nie jest dobrym znakiem, biorąc pod uwagę fakt wcześniejszej straty, serduszko bije lecz trochę za wolno. Nie słyszałam, powiedział, że nie będziemy go narażać, i że włączanie dźwięku(?) Jest błędem w sztuce lekarskiej na tak wczesnym etapie. Kolejna wizyta za 2tyg, szybko i jednocześnie aż 2 tyg. Także w dniu moich urodzin. Poprosiłam go żeby te urodziny były dobre. Kazał brać acard, leżeć, odpoczywać, i L4.

Jest mi okropnie źle 😞
kochana tule, odpoczywaj dużo i leż. Może znajdź kogoś kto potwierdzi to co mówi ten lekarz? Tak za tydzień? Wiesz zawsze opinia dwóch lekarzy może być różna
 
reklama
Jakie japońskie? 🫢 śledzie 😂🤣
Znaczy śledzie nie japońskie tylko nasze, polskie, patriotyczne 😂
A z japońskich słodyczy moje ulubione to np. takie bardzo lekkie babeczki z matcha (sproszkowana zielona herbata), albo opiekane słodkie bułki w formie rybek ze słodka pastą fasolową, albo mochi - takie pulchne kulki z mąki ryżowej ze słodkim nadzieniem. Pewnie brzmi troche dziwacznie, ale wg mnie sa naprawdę dobre, a poziom słodkości idealny :) Mają też takie bardziej normalne typu słodkie rurki, ale to już dla mnie za dużo cukru.
 
Do góry