reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Zalezy chyba od osoby, na mnie takie filmiki czy opisy nie robia wiekszego wrazenia. Tak naprawde boje sie tylko, ze dziecku moze stac sie cos, na co nie bede miala wplywu, ale sam porod i to, co dzieje sie z cialem, mnie nie przeraza (jeszcze ;) )
naprawdę widok wychodzącej główki nie robi na tobie wrażenia? Ja się cieszę, że tego nie widać w trakcie własnego porodu 😂
 
Nie mówię że wcale nie idzie bo właśnie mam chwilę jak się bawią ❤️ starsza właśnie ma 9 lat 😅 ale chwilami to nogi wchodzą do du...y 😅
Napewno będzie mniejszy na kolejnej wizycie i trzymam kciuki za Ciebie 🙂

U mnie lekarka powiedziała że jest wszystko wporzadku i mam się nie martwić plamieniami a jeśli byłoby mocniejsze to wziąć jedną tabletkę więcej duphastonu ale na szczęście nie ma mocno tylko od czasu do czasu małe niteczki czerwone więc jest ok . Nawet jeszcze książeczki nie mam a serduszko było widoczne z zarodkiem ale to chyba muszą być już badania więc ...ogarnie się 🙂
Ja nie mam żadnych plamien i gdyby nie usg to bym nawet nie wiedziała, że mam krwiaka. Ale w pierwszej ciąży tez mialam i to nawet w tym samym miejscu, tylko ten jest troszkę większy dlatego
 
Ja nie mam żadnych plamien i gdyby nie usg to bym nawet nie wiedziała, że mam krwiaka. Ale w pierwszej ciąży tez mialam i to nawet w tym samym miejscu, tylko ten jest troszkę większy dlatego
Dlatego
Nie mówię że wcale nie idzie bo właśnie mam chwilę jak się bawią ❤️ starsza właśnie ma 9 lat 😅 ale chwilami to nogi wchodzą do du...y 😅
Napewno będzie mniejszy na kolejnej wizycie i trzymam kciuki za Ciebie 🙂

U mnie lekarka powiedziała że jest wszystko wporzadku i mam się nie martwić plamieniami a jeśli byłoby mocniejsze to wziąć jedną tabletkę więcej duphastonu ale na szczęście nie ma mocno tylko od czasu do czasu małe niteczki czerwone więc jest ok . Nawet jeszcze książeczki nie mam a serduszko było widoczne z zarodkiem ale to chyba muszą być już badania więc ...ogarnie się 🙂
Dlatego trochę się stresuje ale w sumie trzeba dobrze myśleć by nie zwariować 😁
 
reklama
Do góry