reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny jak się ogólnie czujecie ?
U mnie rano mdłości , słabo mi się robi, a popołudniu bym konia z kopytami zjadła 😂
Ja jak się przebudze to mdłości ale tak lekko, jak zjem to tak do 12 jeździ mi wszystko po żołądku ale tez tak lajtowo i potem jest cisza, popołudniami kłuje w podbrzuszu, ale tez nie każdego dnia i ogólnie piersi raz bolą bardziej raz mniej, ale to przy dotknięciu bardziej. No i częściej jestem głodna 😝 Czasami tez się zastanawiam ze takie lajtowe te objawy, ale we wcześniejszych nie było wcale także dobrze w sumie ze nawet lekkie są 🙂
Od 3 nocy mam okropne sny. Śni mi się że krwawię i to bardzo. Podświadomie bardzo się tego boję i moja głowa płata mi figle 😢 Jak tylko się budzę to lecę do łazienki sprawdzać czy wszystko jest okej...
ja dziś właśnie tez miałam, ze ronilam i to takie ogromne skrzepy 😥 wiec dziś się obudziłam się już z takim zepsutym nastrojem. Poronienia jednak nie dają o sobie zapomnieć 😖
 
Ja jak się przebudze to mdłości ale tak lekko, jak zjem to tak do 12 jeździ mi wszystko po żołądku ale tez tak lajtowo i potem jest cisza, popołudniami kłuje w podbrzuszu, ale tez nie każdego dnia i ogólnie piersi raz bolą bardziej raz mniej, ale to przy dotknięciu bardziej. No i częściej jestem głodna 😝 Czasami tez się zastanawiam ze takie lajtowe te objawy, ale we wcześniejszych nie było wcale także dobrze w sumie ze nawet lekkie są 🙂

ja dziś właśnie tez miałam, ze ronilam i to takie ogromne skrzepy 😥 wiec dziś się obudziłam się już z takim zepsutym nastrojem. Poronienia jednak nie dają o sobie zapomnieć 😖
Dziewczyny bo wydaje mi się że się bardzo boicie i to siedzi potem tak w głowie i sny gwarantowane 😞 ja miałam takie sny po pierwszym USG u lekarza(to ponoć aż krzyczałam przez sen 😖) jak został uwidoczniony pęcherzyk ale wokół niego był mega duży krwiak więc lekarka dopiero mi we wtorek powiedziała że źle to widziała ale jest już wporzadku .

Trzeba myśleć pozytywnie, będzie dobrze ! 🙂 Trzymam za Was Wszystkie kciuki 🙂
 
reklama
Do góry