reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja stwierdziłam ze bardzo pozytywnie myśle 😂 aż sama się sobie dziwie , bo poprzednia ciąże która straciłam to od początku miałam jakieś negatywne mysli, ze to się nie uda itp.
A teraz szok normalnie . Na betę idę w piąteczek pierwsza ,
 
reklama
Nie ma sprawy, daj znać, co powiedziała lekarka (dietetyka to trochę mój konik i zawsze dobrze zrewidować wiedzę :) )

Rozmawiałam z nią, powiedziała, że ta porcja jest okej i mogę bezpiecznie brac, bo nie wszystko się wchłania :) no i oczywiście, żebym starała się trochę więcej tego nabiału jeść, dlatego dziś już na śniadania wjechały jajka, a zaraz pojade do sklepu kupić tak samo zapas serków wiejskich, bo wmówiłam sobie, że po prostu nie mogę pozwolić na to, żeby dzidzi się coś stało i nawet nabrałam na nie ochoty ☺️
 
Rozmawiałam z nią, powiedziała, że ta porcja jest okej i mogę bezpiecznie brac, bo nie wszystko się wchłania :) no i oczywiście, żebym starała się trochę więcej tego nabiału jeść, dlatego dziś już na śniadania wjechały jajka, a zaraz pojade do sklepu kupić tak samo zapas serków wiejskich, bo wmówiłam sobie, że po prostu nie mogę pozwolić na to, żeby dzidzi się coś stało i nawet nabrałam na nie ochoty ☺️
Super, tak trzymaj i dzięki za informację! U mnie już cała lodówka zawalona serkami wiejskimi :)
 
Cudownie!! ❤️❤️❤️❤️
Ej a mi nie powiedział terminu, i kartę ciąży na następnej wizycie założy i zlecił mnóstwo badań, które mam zrobić do piątku i w piątek z wynikami przyjść, ale mało realne mi się to wydaje, żebym zdążyła 🤦‍♀️ i chyba zrobię to po świętach 🤷🏻‍♀️
Mi założyła kartę i wyliczyła termin z om, badania to z krwi są więc myślę że spokojnie zdążysz:) chyba że jeszcze jakieś gratisowe
 
Ja stwierdziłam ze bardzo pozytywnie myśle 😂 aż sama się sobie dziwie , bo poprzednia ciąże która straciłam to od początku miałam jakieś negatywne mysli, ze to się nie uda itp.
A teraz szok normalnie . Na betę idę w piąteczek pierwsza ,
Tylko tak dalej, optymistyczne myśli to dobry znak :) A w piątek będziemy obie na badaniach, Ty na becie a ja na usg🤞
 
reklama
Zdaję się, że nawet jeżeli nie chcieliby przedłużać ci umowy to muszą przynajmniej do dnia porodu, bo w czerwcu będziesz dalej niż w 12 tygodniu ciąży. Jeśli źle mówię, to poprawcie mnie 🙈
 
Do góry