reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Hej mamy 🤰🏽🤰🏻🤰🦸‍♀️🦸‍♀️

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

01.06.2022

@Aniaaa_022 - wizyta
@Blackoliwka - prenatalne
@stella33 - wizyta
@gigian - USG prenatalne

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼

02.06.2022
@ka.an92 - prenatalne
@Majka2022 - prenatalne
@anulaa_89 - wizyta
@MałaMi 2022 - wizyta
@Roksi2810 - prenatalne
@Hejcia - wizyta
03.06.2022
@Mamafasolki - wizyta
@Coronita - wizyta, 16.45
@panna_anna - prenatalne
06.06.2022
@Bibi80 - wizyta
@Sentosa - wizyta
@olenka201 - wizyta
@karolkaj - prenatalne
07.06.2022
@MałaMi 2022 - prenatalne
@Carmen_87 - prenatalne
08.06.2022
@Carolina123 - wizyta
@MartaMarkry - prenatalne
@astorlee - wizyta
09.06.2022
@Diaanaa - prenatalne
@Edka88 - wizyta
@Malinka136 - prenatalne
@Cicha38 - prenatalne
10.06.2022
@Karola z nadzieją - prenatalne
@Kamsik - wizyta
@Olka92 - wizyta, 9.00
@Karolcia105 - usg a'la prenantalne
13.06.2022
@pannadarianna - prenatalne
@Margeritka28 - wizyta rano + prenatalne 16.00
@marsi89 - wizyta
@Aurora84 - prenatalne, 12.20
@Nantes - prenatalne
@Diaanaa - prenatalne
@Magdalena_xx - wizyta
@nikola1512 - USG prenatalne
@Blanca86 - prenatalne
14.06.2022
@anulaa_89 - USG prenatalne
15.06.2022
@Strzyga_ - wizyta
@Monia_91 - prenatalne
16.06.2022
@gigian - wizyta + prawdopodobnie wyniki NIPT
17.06.2022
@Dagna42 - prenatalne
@Cytryna* - wizyta
@Kinga9129 - prenatalne
@natusia.mamusia86 - wizyta + prenatalne + Pappa
20.06.2022
@Aurora84 - wizyta, 10.00
@MartaMarkry - wizyta
21.06.2022
@Carolina123 - prenatalne
@Kamilad - prenatalne
@Blondynka w sieci - wizyta
22.06.2022
@Strzyga_ - USG z Pappa
@Cleo92 - wizyta, 10.00
23.06.2022
@stella33 - prenatalne
24.06.2022
@Cytryna* - prenatalne
@Bebet - wizyta
@Poplątana9 - wizyta
27.06.2022
@Magdalena_xx - wizyta
28.06.2022
@Agnesco - wizyta, 11.40
@Bebet - wizyta
30.06.2022
@Carmen_87 - wizyta
@Kassia_ - wizyta
04.07.2022
@pannadarianna - wizyta
15.07.2022
@Bebet - polowkowe
19.07.2022
@Agnesco - prenatalne nr 2, 13.00
Powodzenia dziewczyny, kciuki zaciśnięte ❤
Gratuluję wczorajszych wizyt i dobrych wiadomości.
 
Kurde a miałam dziś iść do dermatola się umówić żeby mi ta kurzajki z kciuka usunął bo takie ***** już duże urosło i zahaczam nią i mnie wkurza.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🙏

O! Można w ciąży usunąć kurzajki??

też to uwielbiam 🙈😅🤣 ! Mój mąż mówi że jestem jakaś poje... XD że sprawia mi to przyjemność

No u mnie jest to samo 🤣🤣🤣 kazdy zawsze tak stwierdza 🤣

też chce mieć jedno po drugim 😏 myślałam o 2 ale jak się uda to chce mieć i 3 🙂 mamy w domu 5 sypialni więc możemy szaleć 🙂

Mój mąż mi już planuje drugie 🙈 jak w grudniu urodzisz to w lutym już możemy pyknąć drugie 🙈🤣

Wy dziś o tym jedzeniu...to u mnie dziś spaghetti ... Czuje mięso i mi niedobrze 🤢 chyba znów obiadu nie zjem 🙈🤣 tylko tosty 🤣

Ja też wczoraj miałam spagetti na obiad 😁
Ja z tym mięsem mam teraz tak, że zjem ale ja nie mogę tego robić, ale jak mąż zrobi coś mięsnego, albo pójdę do jakiejś knajpy to bez problemu 🤷🏻‍♀️😁 a jak ja coś robilam na początku ciąży to mięso wywalalam bo nie byłam w stanie zjeść 🤷🏻‍♀️

przy przygotowaniu było mi nie dobrze . Ale jem je i mi mega smakuje ..no i jak to jest 🤔

W ciąży może wyjść wynik fałszywie dodatni, dlatego robi się bardziej szczegółowe badania, zanim zacznie się leczenie tyle się dowiedziałam

Ja pitolę! Ogromnie współczuję tego stresu i cieszę się, że się wszystko wyjaśniło i że wynik był fałszywy. Aż sobie wyobraziłam co u mnie by się działo gdybym miała wynik fałszywy...

powinno pisać na karcie po prenatalnych
Ja nie mam i nie wiem na któren ścianie 😭


Udało mi się nadrobić ponad 20 stron 😂 dziewczyny dzisiaj od południa spałam . I do tego tak mnie w nogach kręci aż wytrzymać się nie da 😐 dobrej nocy 💛💛💛

Oo kochana ja wczoraj z nogami miałam tak samo, tak mnie bolały, że nie wiedziałam co mam z nimi zrobić

moja ginekolog, na pierwszej wizycie na fotelu, na drugiej normalnie na leżance, ale w karcie ciazy zapisała, ze kolejna wizyta to fotel. W pierwszej ciazy milam podobnie u tej lekarz, zd chyba co druga wizytę miałam fotel.

U mojego gin zawsze jestem na fotelu, bo jak przeniósł się do innego gabinetu to tam nie ma leżanki 😁 na początku nie podobało mi się to, a teraz na leżance głupio się czuje jak byłam na prenatalnych 🙈 ale badania ginekologicznego mi nie robił 🙈 ostatnio nawet się nad tym zastanawiałam, że będę się dziwnie czuć jak mi tam paluchy włoży i mnie na samą myśl to stresuje 🙈😁
 
Ja od wczoraj miałam do nadrobienia z 40 stron.... I te strony się zwiększały cały czas. Jeszcze myślałam, że na końcu będzie jakaś info o prywatnej grupie i jak skończę tu czytać to tam to będę miała ze 100 stron do nadrobienia🙈 ale na szczęście jeszcze nie ma prywatnej 🤣
 
Ja od wczoraj miałam do nadrobienia z 40 stron.... I te strony się zwiększały cały czas. Jeszcze myślałam, że na końcu będzie jakaś info o prywatnej grupie i jak skończę tu czytać to tam to będę miała ze 100 stron do nadrobienia🙈 ale na szczęście jeszcze nie ma prywatnej 🤣
dlatego trzeba częściej odwiedzać forum 🤣 max do godziny można nie czytać a potem to jest mega dużo do nadrabiania 🤣
 
reklama
Do góry