reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Założyłam prywatny wątek, zapraszam chętnych 👌


Zobacz załącznik 1270380
@As.ia95 czy mogę Cię prosić o dodanie do grupy? :D Nadrabiam zaległości z tego tygodnia i mam tego strasznie dużo. @Ewelina @ mój termin to 4.12., uda się gdzieś mnie tam wcisnąć?
Będę Wam bardzo wdzięczna!
Mam nadzieję, że wszystkie się dzielnie trzymacie. Ja ten i ostatni tydzień przechodzę dużo gorzej, potworne migreny i wymioty. W przyszłym tygodniu zaczynam znowu tour po lekarzach i nie mogę się doczekać, zapisałam się również na Nifty.
 
reklama
Szkoda, że zrobiło się tak dużo prywatnych wątków, już nie wiem na którym pisać :( a co do farbowania włosów to właśnie też się zastanawiałam ale jeszcze nie podjęłam decyzji, bo czytałam, że dopiero po I trymestrze jest bezpieczne.. hmmm
 
Ostatnia edycja:
Hej, witajcie. Dawno mnie tu nie było. Widzę, że nawet jedna z Was miała covid - współczuję. Cieszę się, że jestem już zaszczepiona od lutego 👍 mam nadzieję, że z Twoja dzidzia będzie wszystko dobrze :)
Chciałam wam opowiedzieć, że poszłam do dziwnego lekarza (bardzo) moja lekarka na nfz nie ma usg więc pomyślałam, że znajdę jakiegoś który pracuje w szpitalu. Koleżanki z pracy mówiły, że jest nienormalny. Nie spodziewałam się, że aż tak... Może od początku - moja ciąża była stymulowana lamettą. Jeden miesiąc wystarczył i już. Wcześniej miałam tylko niski progesteron i moje pęcherzyki były mało dojrzałe. Dlatego 5 dni z lametta i jest dzidziuś. Nie mówiłam tego temu lekarzowi prywatnemu jedynie o suplementacji duphastonu na niedomoge lutealną, a on nie dość że wypisał tyle badań dziwnych ze brak słów to jeszcze stwierdził że skoro starałam się 9 miesięcy o drugie dziecko to muszę brać zastrzyki clexane. Dodam, że nie miałam żadnych innych problemowi, poronień, pozamacicznych ciąż itp. Nigdy. Córka jest terminowa i zdrowa też suplementowalam wtedy przy niej luteinę i zaszłam. Co uważacie? Ta heparyna to chyba taka nad wyraz? Nastraszył mnie jedynie, był bardzo chamski i taki wiecie co to ja nie jestem. Powiedział mi że on nie będzie płakał jak rozwój mojego dziecka się zatrzyma, tylko ja. Gbur jak nie wiem co. Na wizycie byłam akurat 9+1 wg usg 8+6. Więc o co mu chodziło? Tak po prostu zapisał bo miał taki kaprys i że clexane w ciąży jest za darmo to można się faszerowac całą ciaze? Proszę powiedzcie o co chodzi? :(
 
Hej szukałam od jakiegoś czasu forum, żeby móc zawsze z kimś porozmawiać o ciąży i tak trafiłam na Wasze forum. Termin mam na 15.12.2021. Dzisiaj 9w4d, moja fasolka w piątek miała 2.30 cm i serduszko mocno biło. Jest to moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że przebiegnie nudno.
@As.ia95 wysłałam prośbę do prywatnej grupy bo chyba się przeniosłyście tam.
 
Hej szukałam od jakiegoś czasu forum, żeby móc zawsze z kimś porozmawiać o ciąży i tak trafiłam na Wasze forum. Termin mam na 15.12.2021. Dzisiaj 9w4d, moja fasolka w piątek miała 2.30 cm i serduszko mocno biło. Jest to moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że przebiegnie nudno.
@As.ia95 wysłałam prośbę do prywatnej grupy bo chyba się przeniosłyście tam.
Póki ci nie masz poza tym postem żadnych innych, na prywatnym są dziewczyny, które od jakiegoś już czasu się angażują w ten wątek. Póki co zostań z nami na tym wątku publicznym- tez się tu udzielamy :)
 
Szkoda, że zrobiło się tak dużo prywatnych wątków, już nie wiem na którym pisać :( a co do farbowania włosów to właśnie też się zastanawiałam ale jeszcze nie podjęłam decyzji, bo czytałam, że dopiero po I trymestrze jest bezpieczne.. hmmm
nie wiedziałam nawet, że powstał jakiś prywatny wątek 😔 to wprowadza mnóstwo zamieszania.
 
reklama
Do góry