reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ale chyba coś jest nie tak 😐
Screenshot_2021-05-12-10-19-54-521_com.android.chrome.jpg

Edit. Już Się udało 😁
 
reklama
Wlasnie , ja w pierwszej ciąży pracowałam do końca 7 mca i było super. Zleciało szybko czułam się dobrze nie wymyślałam głupot w głowie i było ok. Myślę jak to zrobić teraz czy można się dogadać z pracodawcą jak jest się w ciąży że pracuje krócej bez żadnych konsekwencji? Tez mam pracę biurowa, czasem jest stresik bo to przy prezesach więc trzeba się spinać żeby coś na szybko było ale praca jest ogólnie przyjemna.
Ja ogólnie pracuje w biurze na pół etatu, jestem na wychowawczym i tylko na tylke mogłam isc, ale przy prawie 4 latki mi to bardzo pasuje, mąż jest tylko na weekend w domu więc ja mam czas żeby zrobić obiad i ja odebrać z przedszkola... Tak jak piszesz czas zleci i nie ma czasu na głupie myśli ☺☺☺
 
reklama
Dziewczyny panikuje... Może niepotrzebnie. Przed chwilą zrobiłam sobie zastrzyk clexane 0.8 nie wiem jakim cudem w jakie miejsce ja trafiłam ale po wyjęciu igły zawartość wystrzeliła z brzucha nie wiem ile wyleciało czy połowa czy mniej. Czy ja powinnam w ciemno trochę dolozyc z kolejnej strzykawki czy nic z tym nie robić. Nic się nie stanie dziecku jak organizm dostanie mniejsza dawkę heparyny niz zwykle? Aż mi się gorąco z nerwów i stresu zrobiło.
Ja bym to skonsultowała z lekarzem
 
Do góry