reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Moje usg przy 6.0
 

Załączniki

  • 07947300-f546-49b4-a107-d4d24615384f.jpg
    07947300-f546-49b4-a107-d4d24615384f.jpg
    78,6 KB · Wyświetleń: 79
ja naprawdę mam awersję do ciuchów. Nawet nie znam się na markach. Raz na sezon zamawiam jakieś ciuchy przez neta i tyle. Buty też zamawiam 🤣 w lumpeksach nie umiem się odnaleźć bo trzeba szukać, szperać a ja po 3 min juz mam dość i wychodzę.
Moja córka na shopping jeździ z babcią bo twierdzi że ja się nie nadaje.
Ja kocham modę xD jestem ogólnie pro eko i natura ale niestety jeśli chodzi o ciuchy... tu nie potrafię się ograniczać... moja szafa pęka w szwach, córki szafa pęka w szefach... Mąż łapie się za głowę ale no cóż poradzić... 😂😂😂
 
reklama
Ja kocham modę xD jestem ogólnie pro eko i natura ale niestety jeśli chodzi o ciuchy... tu nie potrafię się ograniczać... moja szafa pęka w szwach, córki szafa pęka w szefach... Mąż łapie się za głowę ale no cóż poradzić... 😂😂😂
zazdroszczę!!! Ja mam same tshirty białe i czarne i jeansy. Teraz nie mam nic bo jeansy ciasne i dupa. Nie mam nawet jednej sukienki bo zawsze myślałam że jestem za gruba
 
Do góry