reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny,
Po rozmowach z kilkoma lekarzami i wczorajszej wizycie u mojego ginekologa prowadzącego ciąże zdecydowałam sie na szczepienie. Dostalam zalecenie zeby nie była to Astra Zeneca. Podjęłam taka decyzję, ponieważ boje sie ciężkiego przebiegu covid w ciazy, a niestety o kilku takich przypadkach slyszalam, nawet w moim mieście.
Chcialam sie tym z Wami podzielić :)
Po którym tygodniu planujesz się szczepić?
 
reklama
Dziewczyny ratunku...co na zaparcia?[emoji1751] Pan Stolec [emoji90] odwiedził mnie w niedzielę, od tego czasu z każdym dniem mam wrażenie że prędzej wybuchnę [emoji95] niż się wypróżnię [emoji849]
Suszone śliwki, błonnik, dużo wody do picia, jak nie pomoże to można stosować laktulozę, albo preparaty z makrogolem. W ostateczności, doraźnie czopki glicerolowe [emoji846]
 
Hej dziewczyny, czy wam tez się tak ciężko śpi ? 😒 W dzień zero mocy, przychodzi 22- padam. Ale śpię godzinę, może dwie i później się męczę, łóżko nagle niewygodne, miejsca nie mogę znaleść, mam wrażenie, ze węch mi się zaostrza bo czuję np zapach zupy, która gotowała się na obiad 😅 oczywiście nikt inny nic nie czuje... jak już zasnę to budzę się co 30 min z koszmarami... w międzyczasie zaczynam robić się głodna i zaczynają się mdłości. W nocy zamiast odpoczywać to się męczę 😔
Tak po części tak mam. Kręcę się po 2-3h od zaśnięcia nagle mi sie chce siku potem zasypiam wstaje po godzinie coś mi śmierdzi uchylam okno potem robię się głodna zasnę a potem wstaje 6/7 i już nie mogę spać choć jestem zmęczona. I tak bimbam cały dzień zmuszam się do niektórych istotnych czynności... Czekam aż przejdzie....
 
Ja chodzę do 2 lekarzy. Jeden mi liczy wiek ciazy od ostatniej miesiączki, a drugi na podstawie wielkości dzidziusia.
Właśnie zastanawiam się nad drugim lekarzem. Teraz mam na NFZ ale myślę czy nie chodzić też prywatnie. Napisz proszę czy lekarze wiedzą że chodzisz do dwóch. Dlaczego podjęłaś taką decyzję ?
 
reklama
Niestety dziewczyny już po wszystkim. Poroniłam oczyszczę się sama tak mowi lekarz. Ale mam przyjść na kontrolę. Wypłakałam już swoje i chce się wziąć w garść. Plus jest taki że nie mam problemu z zajściem tylko z utrzymaniem :( tym razem zrobię wszelkie badania. Kiedyś ktoś wrzucał całą listę badań którą trzeba zrobić ale nie mogę tego znaleźć:( dziewczyny pomożecie?
Ściskam mocno !!!!
 
Do góry