reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Pamietajcie ze kremy i tak nie przebija genow :) jak sie beda mialy zrobic rozstepy to i tak sie zrobia, ja sie cala pierwsza ciaze smarowalam i tydzien przed porodem mi wyszly na tylku, cyckach po bokach a na brzuchu po 3 ciazach nie mam ani jednego
A ja uważam że odpowiednia pielęgnacja skóry przed ciąża i w trakcie może im zapobiec ☺ wszyscy mi mówili że będę mieć rozstępy, od strony mojej mamy i taty wszystkie kobiety mają 😔 ja dbam o skórę, w ciąży używałam tego samego balsamu co przed ciąża przytyłam 18 kg (49-67) i ani jednego rozstępu nie mam ☺☺☺
 
A ja uważam że odpowiednia pielęgnacja skóry przed ciąża i w trakcie może im zapobiec ☺ wszyscy mi mówili że będę mieć rozstępy, od strony mojej mamy i taty wszystkie kobiety mają 😔 ja dbam o skórę, w ciąży używałam tego samego balsamu co przed ciąża przytyłam 18 kg (49-67) i ani jednego rozstępu nie mam ☺☺☺
Czego uzywalas ?:)
 
A gdzi chodzisz do lekarza w Krakowie? Masz jakiegoś sprawdzonego?
Nie mam :(. Chodziłam do Szganiec ale po tym jak na USG nie zobaczyła że była owulacja, powiedziała że endometrium ma 15mm a na plamienia przed @ dostałam tabletki anty szukam kogoś nowego - tydzień później test miałam pozytywny tylko dzięki temu że młody lekarz w Ultramedice sprawdził wszystko I dał mi duphaston bo po owy moje endometeium miało tylko 6mm...
 
Dziewczyny, dzisiaj odebrałam badania moczu i wygląda na to, że mam potężną infekcję dróg moczowych:
leukocyty 176 (norma do 39)
bakterie 69 tysięcy!!!! (norma do 130)

Zapisałam się juz na teleporadę, ale będzie dopiero późnym wieczorem. Miałyście tak kiedyś? Jak bardzo niebezpieczne jest to dla płodu? Jestem w 7. tyg. Nie mam żadnych objawów, więc nawet nie wiem, ile to mogło trwać, ale już się naczytałam głupot w necie, jak bardzo to zagraża zdrowiu i życiu dziecka i teraz świruję z nerwów :(
Nie stresuj się 😘 możliwe, że miałaś infekcję jeszcze zanim zaszlas w ciążę i to Twojemu ciału nie przeszkadzało 🙂 dostaniesz leki i będzie dobrze 😘
 
Jeżeli chodzi o smarowanie to w pierwszej ciąży używałam oliwki dla dzieci. Smarowalam się cała codziennie a i tak mam rozstępy 🤣 teraz pewnie będzie tak samo. Po ciąży na bliznę używałam Bio Oil, jest lekko widoczna ale nie wiem czy to zasługa tego🤔
 
Ja w ciazy poprzedniej uzywalam bio oil i oleju kokosowego. Na brzuchu nie mam rozstepow.
teraz tez juz zaczelam smarowac ;) poki co mam czerwony balsam samarite, jak mi sie skonczy to chyba kupie bio oil znow
 
reklama
chyba tylko takie żeby nie być nigdzie zatrudnionym ....
Ja w pierwszej ciąży byłam na śmieciówce i potem mialam kosiniakowe, nie musiałam spełniać żadnych warunków, ale tez z T jeszcze nie byliśmy małżeństwem, wiec nie wiem czy to ma związek, bo dla państwa widziałam jako samotna matka bez zatrudnienia.
 
Do góry