reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Moje dzieci jak wszystko pójdzie dobrze tez będą miały prawie 7 letnia różnicę. Za to ja z rodzeństwem mam zabawnie, między mną a najstarszą 8 lat, a między mna a najmłodsza 13 😀stad między najstarsza a najmłodsza 21 😁po drodze jeszcze była średnia, 1,5 roku starsza ode mnie 🤣 najmłodsza dała energię wszystkim, a teraz po śmierci rodziców jest dla nas wszystkim, tym bardziej, ze jeszcze nieletnia, za to silniejsza psychicznie od nas 😍 cud dziewczyna im się na koniec urodziła 😍
To tak jak u mnie też będzie prawie 7 lat 🙂
 
Ps. Kiedyś ciąże były inne tez moja mama nie wymiotowała w 9 ciążach 🙈🙈
Nie wiem czy to zależy od branych tabletek które te symptomy wzmacniają
Mi lekarz właśnie powiedział, że jeśli pojawią się wymioty w większej ilości to mam nie brać np femibionu bo może właśnie nasilać te wymioty. Biorę jeszcze duphaston i luteinę ale nie pamiętam czy je też mam odstawić wtedy ehh... 🙈

Z luteiną miałam niezła przygodę w aptece. Nie wiem ile czasu tam spędziłam ale kolejka za mną mega się zrobiła. Pani farmaceutka miała problem bo luteina (3 opakowania) wyskakiwała jej za 0 zł, coś kombinowała przez dłuższy czas, dzwoniła, aż w końcu powiedziała co się dzieje i dopiero jak jej wytłumaczyłam, że w ciąży jest darmowa to załatwiłyśmy sprawę 😅😄 nie miała pojęcia, że są takie uprawnienia w ciąży 😄
 
Czytam Was i zastanawiam się czy też będę mieć takie nieznośne mdłości i pawie... moja mama mówiła, że w żadnej z ciąż nie miała, mnie póki co jest ciągle mega niedobrze z głodu (zwłaszcza rano i ciężko się zmusić do śniadania), ale jak coś w siebie wcisnę, to przechodzi. Choć wczoraj np. zjadłam obiad i po zjedzeniu go zapach tego dania z garnka zaczął mnie obrzydzać 😒 ale nie wymiotowałam i mam straaaaszny lęk przed wymiotowaniem, więc pewnie będę wolała się męczyć i to powstrzymywać niż po prostu się spawiować raz a dobrze :D
Chyba mamy troszkę podobnie z tymi mdłościami. Rano jest mi niedobrze, głowa mnie boli, nie mam ochoty na jedzenie ale wiem, że jak coś zjem to mi się poprawi. Tak samo w ciągu dnia. Chociaż głowa mnie boli od 3 dni :( tylko mdłości ustępują po jedzeniu.
 
Hej :) tak czytam o Waszych mdłościach i szczerze współczuję <3 przerabiałam to dwa razy i wiem, jak bardzo potrafi to dać w kość. Trzymajcie sie dzielnie, mam nadzieję, że po pierwszym trymestrze wszystkie będziemy się czuły świetnie :) a u mnie dla odmiany mdłości brak. I do tego mam dziś jakiś przypływ energii i nawet cerą mi się zrobiła ładniejsza... Aż sama nie wierzę ;) ja zawsze w ciążach startowałam z waga ok. 55-57 kg, w ciąży, tyłam tak max. 8/10 i kg i zaraz po porodzie miałam ok. 54, a jak przestawalam karmić, to kilka kg wracało. Gorzej, że zostały mi rozstępy i zmasakrowany biust 😂
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało się witam.
Jestem aktualnie 10dpo, od wczoraj testy wychodzą pozytywnie. Termin byłby wg aplikacji w Sylwestra.

Pierwszy test wykonany rano wczoraj
Drugi wieczorem wczoraj
A trzeci dziś rano
(Dziś pojechałam na krew)

Proszę o chociaż pół kciuka
Gratuluje Wam 🥰
 

Załączniki

  • 3CCC8B76-6EA1-4051-8952-507D4B0AB434.jpeg
    3CCC8B76-6EA1-4051-8952-507D4B0AB434.jpeg
    816 KB · Wyświetleń: 108
  • A4C48F45-31B4-47BC-87F7-F6441C7A3175.jpeg
    A4C48F45-31B4-47BC-87F7-F6441C7A3175.jpeg
    970,3 KB · Wyświetleń: 110
  • 06781295-9D62-4BEF-973F-C16B2A098024.jpeg
    06781295-9D62-4BEF-973F-C16B2A098024.jpeg
    981,9 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Cześć dziewczyny, nieśmiało się witam.
Jestem aktualnie 10dpo, od wczoraj testy wychodzą pozytywnie. Termin byłby wg aplikacji w Sylwestra.

Pierwszy test wykonany rano wczoraj
Drugi wieczorem wczoraj
A trzeci dziś rano
(Dziś pojechałam na krew)

Proszę o chociaż pół kciuka
Gratuluje Wam 🥰
Witamy i trzymamy 👍👍👍👍👍👍 za dobrą bete . Druga kreska taka troszkę nieśmiała na testach Ale moje pierwsze też takie były
 
Do góry