reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Wiecie że jak zrobiłam test i zobaczyłam 2 blada kreska to nie wierzyłam 🤣zrobiłam potem jeszcze 2 testy i nadal nie wierzylam. Byłam pewna że coś nie tak dopiero jak będę zrobiłam.to uwierzyłam że znowu zostane mamą 😁troszkę się denerwuje bo to trochę szybko przecież 8 miesięcy temu rodziłam sn. A jak teraz będą rodzić to mały będzie miał rok i 4mc . Jak ja to ogarnę 😁
 
Wiecie że jak zrobiłam test i zobaczyłam 2 blada kreska to nie wierzyłam 🤣zrobiłam potem jeszcze 2 testy i nadal nie wierzylam. Byłam pewna że coś nie tak dopiero jak będę zrobiłam.to uwierzyłam że znowu zostane mamą 😁troszkę się denerwuje bo to trochę szybko przecież 8 miesięcy temu rodziłam sn. A jak teraz będą rodzić to mały będzie miał rok i 4mc . Jak ja to ogarnę 😁
no łatwo nie będziesz miała 😅😂😆 ja to mam 8 lat przerwy trzeba się będzie uczyć wszystkiego na nowo
 
Wiecie że jak zrobiłam test i zobaczyłam 2 blada kreska to nie wierzyłam 🤣zrobiłam potem jeszcze 2 testy i nadal nie wierzylam. Byłam pewna że coś nie tak dopiero jak będę zrobiłam.to uwierzyłam że znowu zostane mamą 😁troszkę się denerwuje bo to trochę szybko przecież 8 miesięcy temu rodziłam sn. A jak teraz będą rodzić to mały będzie miał rok i 4mc . Jak ja to ogarnę 😁
Na pewno szok hehe, ale dasz rade 😁 zaradna matka jesteś. Gratulacje ❤️
Sn to dobrze. Po cesarkach zalecaja przynajmniej 2 lata odstępu. Przynajmniej mi tak mowili 😊
 
Super gratulacje! ❤️

To ja chyba będę najdłużej w niepewności, gdzie tam 30 kwietnia 🤦😂
Dziękuje 🥰
Ja nie mogłam się doczekać i zadzwoniłam do ginekologa w czwartek o termin i się udało, ale to jeszcze wcześnie bo 5 tydzień był, ale już spokojniejsza byłam bo zostałam przebadana i było widać po jajnikach 🙈
 
Dziękuje 🥰
Ja nie mogłam się doczekać i zadzwoniłam do ginekologa w czwartek o termin i się udało, ale to jeszcze wcześnie bo 5 tydzień był, ale już spokojniejsza byłam bo zostałam przebadana i było widać po jajnikach 🙈
No na pewno. Spokojna mama to spokojna dzidzia 😊
Ja się kieruje bardziej moją 1 ciążą. Wtedy w 6tyg nie biło serce. Teraz, mądrzejszą o przeczytanie całego forum, wiem, że to serce mogło w ogóle nie zacząć bić. Ahh naczytalam się biedych dziewczyn, ktore rozpaczaly że serce nie bije, lekarze mówili, że cos nie tak... dobrze, ze wtedy nie wiedzialam, bo poszlam w 8tyg i pięknie biło.
Także suma sumarum zapisalam sie na 9 tydzień, żeby miec pewność sama dla siebie 😊
 
reklama
No na pewno. Spokojna mama to spokojna dzidzia 😊
Ja się kieruje bardziej moją 1 ciążą. Wtedy w 6tyg nie biło serce. Teraz, mądrzejszą o przeczytanie całego forum, wiem, że to serce mogło w ogóle nie zacząć bić. Ahh naczytalam się biedych dziewczyn, ktore rozpaczaly że serce nie bije, lekarze mówili, że cos nie tak... dobrze, ze wtedy nie wiedzialam, bo poszlam w 8tyg i pięknie biło.
Także suma sumarum zapisalam sie na 9 tydzień, żeby miec pewność sama dla siebie 😊
Aaa u mnie to pierwsza ciąża wiec wszystko nowe dla mnie🙈 sama już się naczytałam i czasami żałuje, że czytam bo siedzę i myśle niepotrzebnie 😂
 
Do góry