reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ale dziwnie, zniknęło mi rano nasze forum. Dopiero teraz mam widoczne 😉 i w sumie jest dosyć mało wpisów to może nie tylko mi się to przytrafiło. Całkiem nie było grudniówek na przyszłych mamach
 
reklama
Staram się :) dziękuję
Ja chyba przez to że lekarz nie powiedziała o wszystkich możliwościach poczułam się trochę niedoinformowana.



Czestobdziewczynki takie wstydniesie. Chlopcy lubią pokazać co mają 🤣



No może tak być, tylko jeśli już nie ma A był to zabiorą zastrzyki I znowu za jakiś czas się zacznie. Mówiła że jak znajdą to zastrzyki cala ciaze. Ehh
No i jak nie znajdą to nie mówili o dalszej diagnostyce.
To ja w takim razie trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 💪🏻😁
 
Dziewczyny probuje Was nadrobic, ale nie wiem czy dam rade...
Gratuluje udanych wizyt! @EvilDesiree szkoda, ze nie dal Ci popatrzec na maluszka 😕

Mysmy byli dzis na plazy, a potem zadzwonila do mnie mamá i mowi, ze im sasiadke z gory mieszkanie zalala. Ze w nocy pekla rura i tak sie lalo, ze cale mieszkanie zalane. Oni maja podwieszane sufity, wiec to teraz wszystko spada, tapety sie odklejaja, meble zalane, w kanapie w pojemniku na posciel wszystko plywa, prad im odlaczyli. Tyle dobrze, ze oni maja dwa mieszkania polaczane, wiec tylko w jednym jest prad odlaczony, bo tam miedzy podloga sasiadki a ich sufitem jest jeszcze pelno wody i to sie tak leje jak deszcz w mieszkaniu. No i podciagneli przedluzacz, zeby tylko lodowke podlaczyc, ale kuchenki sie nie da. No i teraz czeka ich remont tego calego mieszkania i chyba beda sie musieli zywic w restauracji, albo same rzeczy na zimno jesc. Masakra 😱😢 A sasiadka biedna u gory, ma 86 lat i mieszka sama i nie wiedziala co robic, jak moj tata tam poszedl to tak stala po kostki w wodzie 😢

O matko, biedna staruszka. No to rodzice mają problem, współczuję. Mam nadzieję, że z jakiegoś ubezpieczenia skorzystają.
 
Staram się :) dziękuję
Ja chyba przez to że lekarz nie powiedziała o wszystkich możliwościach poczułam się trochę niedoinformowana.



Czestobdziewczynki takie wstydniesie. Chlopcy lubią pokazać co mają 🤣



No może tak być, tylko jeśli już nie ma A był to zabiorą zastrzyki I znowu za jakiś czas się zacznie. Mówiła że jak znajdą to zastrzyki cala ciaze. Ehh
No i jak nie znajdą to nie mówili o dalszej diagnostyce.


Czekamy na info ❤️ Trzymaj sie
 
Wiem tyle że mam właśnie za niski poziom papp A. I z tego co wyczytałam na nas to jest tak jak mówiła że dziecko może urodzić się male.. lub przedwczesny poród.. Ale ona uważa że będzie ok.



No zobaczymy może na dniach coś stwierdza co dalej.



Tak na dniach mam połączenie z położna. Zobaczymy co ona powie.



Ona sama nic nie mówiła o stanie przedrzucawkowym A tylko o przedwczesnym porodzie I niskiej wadze dziecka. Ja to doczytałam na stronie nhs

Ja w poprzedniej ciąży miałam niską pappe (teraz w sumie też mam niską) I miałam dokładniej badane przepływy maciczne. Dziecko urodziło się o czasie z normalną wagą, więc głowa do góry, to tylko ryzyko
 
Ale dziwnie, zniknęło mi rano nasze forum. Dopiero teraz mam widoczne 😉 i w sumie jest dosyć mało wpisów to może nie tylko mi się to przytrafiło. Całkiem nie było grudniówek na przyszłych mamach
Mi tez wyskakiwalo, ze blad. I faktycznie pusto tu dzis 🤷 Moze poruszymy temat grupy zamknietej hehe 😂😂😂

Ja dzis sie obudzilam o 3 na siku i po spaniu... Meczylam sie chyba ponad 2 godziny, zeby znow zasnac.
 
Czekamy na info ❤️ Trzymaj sie

Dziękuję :) po usg nog. Kobitka mówiła że wsio ok czekam na opinie lekarza.
I chyba dalszą diagnozę.

Ja w poprzedniej ciąży miałam niską pappe (teraz w sumie też mam niską) I miałam dokładniej badane przepływy maciczne. Dziecko urodziło się o czasie z normalną wagą, więc głowa do góry, to tylko ryzyko

Dziękuję :* ja w każdej mialam ok wiec teraz mnie to zaskoczyło.

Jestem po usg czekam na opinie lekarza, kobitka robiąc ust mowi że nic złego nie znalazła. Wsio ok.

Na prawdę nie mam już pomysłu skąd kołatania I czemu zastrzyki pomogly.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim 😊
Właśnie myślałam dziewczyny, że jesteście na forum prywatnym. Ja spać w nocy nie mogłam od rana chciałam nadrobić a tu klapa
 
Do góry