reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć ja juz po wizycie wszystko dobrze i wyglada na to ze dzwiucha(na 80 %) rosnie zdrowo termin im 25 grudzień A z usg 20 więc może przed swietami bedzie juz na świecie seducho wali tak jak trzeba 8.2 cm szczęścia łożysko z przodu wiec ruchy poczuje nie wczesniej niz w 20 tyg co do wagi hmmm tu jest problem bo już na plusie 5- 6 kg (ale to też wina rzucenia papierochow w momencie testu poszly w kont jedzenia wiecej nie jem ale przemiana materii calkiem siadla ) a naprawde prawie zero slodyczy patrze na ile i co jem ale kij w oko od stycznia sie tym bede martwic :)) wkoncu założył mi kartę ciąży do szpitala dal skierowanie na polowkowe pewno koniec lipca wiec kamień z serca i jestem taka szczęśliwa. Ostatnio mala szalała przez całe usg to dzis spala nie chciał sie obudzić 😁 śpioch po tacie A wstydliwe po mamie
 
reklama
Cześć ja juz po wizycie wszystko dobrze i wyglada na to ze dzwiucha(na 80 %) rosnie zdrowo termin im 25 grudzień A z usg 20 więc może przed swietami bedzie juz na świecie seducho wali tak jak trzeba 8.2 cm szczęścia łożysko z przodu wiec ruchy poczuje nie wczesniej niz w 20 tyg co do wagi hmmm tu jest problem bo już na plusie 5- 6 kg (ale to też wina rzucenia papierochow w momencie testu poszly w kont jedzenia wiecej nie jem ale przemiana materii calkiem siadla ) a naprawde prawie zero slodyczy patrze na ile i co jem ale kij w oko od stycznia sie tym bede martwic :)) wkoncu założył mi kartę ciąży do szpitala dal skierowanie na polowkowe pewno koniec lipca wiec kamień z serca i jestem taka szczęśliwa. Ostatnio mala szalała przez całe usg to dzis spala nie chciał sie obudzić 😁 śpioch po tacie A wstydliwe po mamie
Super ! Gratulacje 🥰
 
Hey kobietki 😉 życzę udanych wizyt i koniecznie prosimy o relacje 😁
Ja już tez nie wiem co na te śniadania wymyślać 🤷🏼‍♀️
Ostatnio pisałam, ze śniła mi się córcia a dziś ze urodziłam i woziłam w wózku dzidzie i ktoś się mnie pyta czy chłopczyk czy dziewczynka a ja w szoku, ze w sumie nie wiem i zobaczyłam a tam siusior 😂 hahhaa no i cóż teraz znów szanse 50% na 50% 😁😂😜 ahhh te sny hehe
Hahahhhh pierwszy sen się liczy;)

Dziewczyny ile przytyłyacie od początku ciąży?Ja przed ważyłam 47 Teraz jestem w 14+5 i ważę 50.
Ja z 49 na 52, jestem non stop głodna i przestało mnie mdlić po słodkim,więc teraz będzie szło coraz szybciej w górę🙈

Cześć ja juz po wizycie wszystko dobrze i wyglada na to ze dzwiucha(na 80 %) rosnie zdrowo termin im 25 grudzień A z usg 20 więc może przed swietami bedzie juz na świecie seducho wali tak jak trzeba 8.2 cm szczęścia łożysko z przodu wiec ruchy poczuje nie wczesniej niz w 20 tyg co do wagi hmmm tu jest problem bo już na plusie 5- 6 kg (ale to też wina rzucenia papierochow w momencie testu poszly w kont jedzenia wiecej nie jem ale przemiana materii calkiem siadla ) a naprawde prawie zero slodyczy patrze na ile i co jem ale kij w oko od stycznia sie tym bede martwic :)) wkoncu założył mi kartę ciąży do szpitala dal skierowanie na polowkowe pewno koniec lipca wiec kamień z serca i jestem taka szczęśliwa. Ostatnio mala szalała przez całe usg to dzis spala nie chciał sie obudzić 😁 śpioch po tacie A wstydliwe po mamie
Oooo jak super😍 widzisz,wszystko dobrze,złe przeczucia się nie sprawdziły:)
Gratulacje córeczki☺ który masz teraz tydzień?

Leżałam na brzuchu właśnie i kichłam straszny ból na dole po prawo aż zawylam z bólu 😱
Ja też tak już ze 3 razy miałam ( ogromny ból)teraz jak leżę i kicham to od razu zginam nogi do brzucha a jak stoję to sie schylam.
W poprzedniej ciąży tez tak miałam, to więzadła się strasznie napinają i stąd ten ból.

@martini31 kciuki✊✊✊✊✊😘
 
Ej zastanawiam sie czy to moze byc od tego, ale nie wiem. Dzisiaj rano przed pracą kochalismy się, dość mocno, teraz mnie wszystko po bokach boli. Czy to w ogóle moze mieć związek? Wczesniej chyba tak nie miałam.
 
reklama
Do góry