reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej:) ja jestem wykończona. Od niedzieli mało śpię, zasypiam ok 23/24 a muszę wstawać o 6. I codziennie wracam o 20, jakieś takie dni, ze duzo spraw. Głowa mnie strasznie dzisiaj boli, staralam sie pić duzo, ale nie pomogło.
Moje dziecko dzisiaj szalało jak podłączyłam detektor, co chwilę uciekalo:) niesamowite to jest:)

Co do linea negra to ja jeszcze nie mam, ale chcialabym :D podoba mi się na ciazowych brzuszkach.

Z pokoikiem niestety niewiele zdzialam, bo mam wynajmowane mieszkanie:<

Mi z książek takich psychologicznych zapadły w pamięć najbardziej "człowiek o 24 twarzach" (chyba 24 :D) i "dziecięce koszmary". A obecnie nie jestem wyjątkowa, czytam właśnie serię z Chyłką, ale ja nigdy tego nie czytalam po kolei. Dopiero ostatnio wzięłam kolejna część, a nie jakas przypadkowa, bo akurat poprzednia sie tak konczyla, ze musialam zobaczyc kontynuację. Uwielbiam mieć papierowe ksiazki, ale ta od razu sobie sciagnelam pdfa na ebooka ;D

Ja tymczasem zbieram sie do spania, położę sie i cos obejrzę, moze chociaż szybciej zasne, ledwo co wrocilam, a juz za 9 godzin musze wstać :< miłego wieczoru 😘

Ja mam wizytę za dwa tygodnie, to bedzie 18 tydzien, juz nie moge sie doczekać 😁
 
U nas córka spała w kołysce w naszej sypialni do 5 miesiąca , później powędrowała do swojego pokoju do dużego łóżeczka i o dziwo spała nawet lepiej niż u nas. Co do wędrówek nocnych to będą jeszcze długo , pomimo ze od 5 miesiąca córka już nie je w nocy to i tak trzeba czasem wstać przykryć czy podać smoka, hehe nawet do kilkulatka się wstaje w nocy 🙂
Jak to zrobiłaś ze nie je w nocy od 5go miesiąca? Moja ma 12m i nocne karmienie musi być, albo i dwa.
 
Super kobieta wszystko wytłumaczyła i opowiedziała jakie badania mogę wykonać. Zdecydowałam się na amnipunkcje ponieważ w przypadku innych testów gdyby wynik wyszedł nieprawidłowy i tak musiałaby ją zrobić. Więc aby oszczędzić sobie nerwów w oczekiwaniu na wynik kolejnych badań stwierdziłam, że od razu zrobię to przynajmniej będę miała 100% pewności.
A no i nie napisałam co jest przyczyną, a więc wyszło wysokie ryzyko trisomia 18.

Dzisiaj widzę poruszyłyście wiele tematów, ktore mnie interesują więc się wypowiem.
Co do lini nie miałam w pierwszej ciąży i na razie też nie mam.
Pokój- a więc na start maluszek będzie z nami niestety mamy tylko 2 pokoje więc inaczej się nie da. Za jakiś czas jak będzie miało ok 1-1,5 roku to albo zrobimy zamianę pokoi i nasz obecny oddamy dla dzieci i podzielimy jakos na pół ( 25 m2), albo poszukamy większego mieszkania ale to już na pewno 4 pokoje bo ja chcę w końcu mieć sypialnię 😁. Obecna lokalizaja nam bardzo odpowiada dlatego nie chcemy zmieniać mieszkania na razie tym bardziej, że na przeciwko mamy żłobek 🤩.
Co do książek ja łykam dowolną tematykę ale najbardziej ostatnio lubię Katarzynę Michalak np. Ścigany, Drań (trochę miłości, trochę sensacji), Alex Kava też przeczytałam bardzo dużo i to akurat świetne kryminały.
No i ja dołączam do grona szyjacych 😁 ale dodatkowo jeszcze mają wielką miłością jest szydełko i od niedawna próbuje na drutach.

Oooo tak, alex kava- też bardzo polecam👍
 
Ja dziś miałam wizytę ale taką krótka kontrolna bo prenatalne były 3 tyg temu i od razu umówiłam się już na prenatalne 2 trymestru. Ale ten czas leci!! Dobrze słyszeć że wszystko w porządku. A tak mnie na początku straszyli, kwestia znalezienia dobrego lekarza 😁 któraś z Was ma termin na sam początek grudnia? Ja mam na 1.12 ciekawe czy dotrwam do grudnia bo jeden dzień wcześniej i już mam listopad :D
 
reklama
I tak sobie myślę bo to moja pierwsza ciąża.... Żadna Z moich koleżanek nie ma dzieci 😁 miło będzie poznać dziewczyny z dzieciakami mam nadzieję że się to uda 😂😂
 
Do góry