reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja bym poszła do lekarza, który pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić. Ogólnie tak teraz u mnie jest że właśnie on pracuje w jednym z dwóch szpitali które są moimi faworytami co do porodu.
U mnie lekarz pracuje w szpitalu który jest dość blisko co ma swój plus. Bo ostatnio zamknęli nam porodówkę. I cały czas się zastanawiam czy nie zmienić lekarza żeby właśnie pracował w szpitalu. Tylko co mu wtedy powiedzieć.. 🤔
 
reklama
U mnie lekarz pracuje w szpitalu który jest dość blisko co ma swój plus. Bo ostatnio zamknęli nam porodówkę. I cały czas się zastanawiam czy nie zmienić lekarza żeby właśnie pracował w szpitalu. Tylko co mu wtedy powiedzieć.. 🤔
No jeśli się przyniesiesz do innego to ja bym chyba powiedziała że właśnie z uwagi na to że pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić postanowiłaś zmienić lekarza a temu staremu nic nie mowisz bo i tak już do niego nie pójdziesz
 
No jeśli się przyniesiesz do innego to ja bym chyba powiedziała że właśnie z uwagi na to że pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić postanowiłaś zmienić lekarza a temu staremu nic nie mowisz bo i tak już do niego nie pójdziesz
Dzięki za radę. I chyba tak zrobię tylko poczekam jeszcze do połówkowych badań bo tam gdzie obecnie chodzę do lekarza to wykonują i mam najbliżej 😀
 
Trzymajcie kciuki dziewczyny. Właśnie piszę egzamin a o 11 kolejny.

Jak egzaminy?
Dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony sposób na okropne bóle głowy? Od jakiegoś czasu męczą mnie tak okropne bóle głowy migrenowe, że nie jestem w stanie poruszać gałkami ocznymi.... Nie pomagają okłady, sen.. :(

Też tak miałam kilka razy, nic nie bralam tylko szłam spać. Chętnie poznam sprawdzone sposoby na taki ból 🙏
 
U mnie lekarz pracuje w szpitalu który jest dość blisko co ma swój plus. Bo ostatnio zamknęli nam porodówkę. I cały czas się zastanawiam czy nie zmienić lekarza żeby właśnie pracował w szpitalu. Tylko co mu wtedy powiedzieć.. 🤔

Ja ze swojego doświadczenia doradzę, że naprawdę warto mieć swojego lekarza w szpitalu. Inaczej patrzą na pacjentkę. Nie wiem czy to dobrze, ale takie są realia w Polsce 🤷‍♀️
 
reklama
Mam jutro wizytę po miesiącu przerwy I powoli zaczynam się nakręcić czy wszystko jest ok. Wyszukuje wszelkie wątpliwości i to raczej nastawiam się negatywnie M twierdzi że jak zwykle panikuję ale nie potrafię inaczej jestem ciekawa czy wszystko ok i czy już powie mi płeć
Ja tez mam jutro wizyte o 16.30 a Ty o ktorej?
 
Do góry