reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mi nie zalezy, zeby byl nowy, jak juz to spacerowka, bo ja sie o wiele dluzej uzywa i dziecko juz wiecej wazy, ale gondolke moge kupic uzywana. Ten ze zdjecia bardzo mi sie podoba, ale to bardziej wlasnie w teren, a ja chyba raczej bede po miescie jezdzic, wiec tez w sumie mysle, ze ten moze byc troche ciezki przez te kola.

Ja po corce juz raczej nic nie mam, bo wszystko oddalam. Wlasciwie to chyba tylko mam lozeczko turystyczne i foteliki do samochodu, no i cale mnostwo zabawek [emoji6]
Ha, ostatnio mój mąż grzebał w garażu i mamy: łóżeczko turystyczne i konika na biegunach [emoji13]
Tyyyyyle lat [emoji4]
Ale wszystkie fajne rzeczy już dawno porozdawane. A mieliśmy taki piękny kosz wiklinowy na dużych kołach...cudo... i chyba z 6 dzieciaków w nim spała...ale już nie pamiętam komu wydaliśmy na zawsze [emoji45]
 
reklama
Wy też boicie się robić jakiekolwiek zakupy dla swoich fasolek?
Bo chcialabym wydatki rozłożyć w czasie...ale strasznie się boję...

I już kilka świetnych ofert na olx poszło w siną dal...

Ja staram się myśleć logicznie, że to czy coś kupię czy nie nie wpłynie na zdrowie bejbusia 😉 ale czuję takie napięcie żeby zaczekać chociaż do końca I trymestru 🙈 więc na razie kupiłam tylko jedno ubranko, ale czuję że jak tylko poznamy płeć to popłyniemy 😀 mój mąż to już by cały pokoik urządził, gdybym go nie powstrzymywała 🙊😀
 
Cześć, to mój pierwszy post tutaj. Rozumiem że jest tu również miejsce dla mężczyzn ? :) Dzisiaj odebrałem wyniki Nifty i wszystko jest super, i już wiemy że będzie to dziewczynka :) Obecnie żona jest w 13 i 3 dniu ciąży. W piątek mieliśmy prenatalne i też wszystko było ok.
Witamy :) ja podobnie jak twoja żona - dzisiaj 13+2. II trymestr, to już się człowiek mniej stresuje, a wy po nifty to już pewnie też spokojniejsi :) U mnie pappa + usg wyszły w normie, więc już na tym poprzestałam, chociaż czasem nachodzi mnie myśl na nifty.
 
Hej.Dziewczyny , jakie łóżeczko planujecie kupić?Ja myśle o tym dostawnym na początek
 

Załączniki

  • Screenshot_20200526-214427.png
    Screenshot_20200526-214427.png
    542,3 KB · Wyświetleń: 65
Wiecie co, a ja to się zrobiłam taka typowa baba w ciąży 🙄 humor mi sie zmienia 100 razy w ciągu dnia, płacze ze śmiechu, płacze z rozpaczy, jestem wkurzona (a w ogole normalnie to ja nigdy się nie denerwuje), za chwilę wzruszona. I to również w pracy. W ciagu godziny mogę zaliczyć chyba wszystkie stany. Masakra, czuję sie zupełnie niestabilna emocjonalnie ;v
 
Ja narazie jedyne co kupilam to ten detektor. Ale niestety popelnilam dzis ten blad, ze z nudow zaczelam patrzec na oferty i wyczailam taki wozek i strasznie mi sie spodobal, tutaj za 100€ to prawie jak w prezencie.
Zobacz załącznik 1124948
No ale nie bede przeciez jeszcze wozka kupowac. Chociaz stwierdzilam, ze tym razem postaram sie zaoszczedzic na wielu rzeczach, np na ciuszkach - jak mi ktoras kolezanka odda to nie pogardze, no i wiem ze wiele rzeczy to zbedne wydatki, jak np kosz na brudne pieluchy (mialam przy corce), ale wozek to chce tym razem porzadny i wygodny.

Ładny Ale to 2 w 1 czy jak ? Ja już nie kupię nigdy wózka firmy krzak tzn z tych tańszych bo gondola jeszcze pół biedy.. Ale spacerowka zawsze coś nie tak.
Teraz przy Amelce mialam egg Ale myslalam tez nad bugaboo Fox albo buffalo.

Wózek chyba będzie jedyną dużą rzeczą, którą zamierzam kupić nową.
Bo z doświadczenia wiem, że będę non stop łazić...u mnie też lasy, rzeka, wertepy - nie chcę ryzykować z używanym.
Natomiast łóżeczko itp. to mogę mieć używane [emoji4]

A ten wózek co wyszperalas to swietny taktycznie [emoji4]

Możesz poszukać używki, niektórzy z wózka korzystają nie wiele A cena połowę niższa :D

Ha, ostatnio mój mąż grzebał w garażu i mamy: łóżeczko turystyczne i konika na biegunach [emoji13]
Tyyyyyle lat [emoji4]
Ale wszystkie fajne rzeczy już dawno porozdawane. A mieliśmy taki piękny kosz wiklinowy na dużych kołach...cudo... i chyba z 6 dzieciaków w nim spała...ale już nie pamiętam komu wydaliśmy na zawsze [emoji45]

Ja dla Ami mialam taki kosz biały I na dużych kołach, odpsprzedalam znajomej I teraz ona odsprzeda mi.. Z tym że ma rozowy materiał I w razie w bede musiała prosic przyjaciółki mamę by nowy uszyla. Ten też mi szyla. Piękny był.

Co do zakupów to jeśli będzie cora to nie wiele mam do kupienia.. choć zastanawiam się nad podwójnym wózkiem bo Ami bedzie miała 2 latka.. Z drugiej strony będzie zima więc aż tak dużo pewnie nie będę używać A potem może już będzie wolała spacerować. Mam trochę czasu do namysłu.

Bujaczek mam mamaroo po Ami.
Dostawek do łóżka też- rozowa hahah no musi być cora bo nawet przewijak w salonie jak i przewijak z panienka mam rozowy.

No i żadnych ciuchów chlopiecych.
 

Załączniki

  • received_1935384209902499.jpeg
    received_1935384209902499.jpeg
    798,7 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Wiecie co, a ja to się zrobiłam taka typowa baba w ciąży 🙄 humor mi sie zmienia 100 razy w ciągu dnia, płacze ze śmiechu, płacze z rozpaczy, jestem wkurzona (a w ogole normalnie to ja nigdy się nie denerwuje), za chwilę wzruszona. I to również w pracy. W ciagu godziny mogę zaliczyć chyba wszystkie stany. Masakra, czuję sie zupełnie niestabilna emocjonalnie ;v
Ja mam dokładnie to samo😏 mnie to Już zaczną denerwować a co dopiero mojego faceta ☺
 
Do góry