reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Pociesze Cię u mnie dziś o niebo lepiej. Każdy dzień może być inny !
Może postaraj się napić herbaty z imbirem ? Albo zjeść migdały podobno pomagają na mdlosci. Podobno też jesc czesto A malo bo często mamy mdlosci z głodu A jak mdlosco to nie jemy i kolo się zamyka.

Czy wy też macie zamykane nosy? Jak chyba z tego ukrwienie mam opuchnięte śluzówke I zatkany nos, najgorzej jak leżę..
W nocy i z samego rana tak mam z tym nosem. I mdłości tak naprawdę dzisiaj się zaczęły ale to też mogą być ze stresu.
 
reklama
Hej.Dziewczynki, dołączam do Was.Ja ostania miesiączkę miałam 11.03 a test zrobiłam 8.04 i wyszła że będę mama;):) tego dnia umówiłam się do gina i dopiero idę w poniedziałek na 1 wizytę i bardzo się boję ,mam nadzieję że wszystko bd dobrze.Ja jestem w 6tyg jeśli dobrze wyłączyłem,chciałam Was zapytać jakie badania mogę już mieć robione mam 36 lat i trochę się stresuje...pozdrawiam
Hej.Dziewczynki, dołączam do Was.Ja ostania miesiączkę miałam 11.03 a test zrobiłam 8.04 i wyszła że będę mama;):) tego dnia umówiłam się do gina i dopiero idę w poniedziałek na 1 wizytę i bardzo się boję ,mam nadzieję że wszystko bd dobrze.Ja jestem w 6tyg jeśli dobrze wyłączyłem,chciałam Was zapytać jakie badania mogę już mieć robione mam 36 lat i trochę się stresuje...pozdrawiam
 
Witam moja pierwsza ciąża :) testowałam 28 marca w ta sobotę dwie kreseczki. Poniedziałkowa wczorajsza beta 196 wczorajsza wizyta u lekarza przepisał wszystkie badania podstawowe do ciąży i wizyta za tydzień będziemy już ogladac zarodek na usg :) pierwsza wyczekiwana ciąża po 3 i pół roku starań. Mieliśmy już robić in vitro a tu taka niespodzianka 🥰
Hej.Super że w końcu się udało bez in vitro:)Ja idę dopiero w poniedziałek do lekarza i bardzo się boję...mam nadzieję że bd dobrze.A w którym tygodniu byłaś jak poszłaś na 1 wizytę do ginekolog?Ja 8.04 zrobiłam test i umowili mnie dopiero na 20 mama sakramentu tyle czekania i tyle samo myśli w głowie.......
 
Kurcze ale mecza mnie niesamowite koszmary!!! W zyciu tak nie mialam. Boje sie spac, zrobic drzemke bo mam takie sny ze jak sie budze to z kołaczącym sercem i nie wiem czy to prawda czy nie. Cos okropnego. Ciagle jestem strasznie senna ale wprost boje sie spac 😔 nie mam pomyslu co z tym zrobic 😪 nie wiem czy hormomy ciazowe tez moga sie do tego wszystkiego przyczyniac? Kogo moglabym poprosic w sensie jakiego lekarza moze o jakies leki na sen czy cos pomijajac psychiatrow ale zeby wiedzial co w ciazy mozna i nie zaszkodzi bo juz naprawde wysiadam z takimi snami. Zaczelam znowu terapie na nerwice lękową a pojawily sie takie rzeczy ktore ją napędzaja 😭😭😭
Może spróbuj na początek melise. Wiem że nie działa jakoś mocno ale może pozwoli Ci się wyciszyć
 
Hej.Super że w końcu się udało bez in vitro:)Ja idę dopiero w poniedziałek do lekarza i bardzo się boję...mam nadzieję że bd dobrze.A w którym tygodniu byłaś jak poszłaś na 1 wizytę do ginekolog?Ja 8.04 zrobiłam test i umowili mnie dopiero na 20 mama sakramentu tyle czekania i tyle samo myśli w głowie.......

Spokojnie ;) ja 9 zrobiłam test, 10 miałam teleporade a wizytę dopiero 30stego. Jestem po jednym poronieniu ale staram się być dobrej myśli ;) będzie dobrze, wytrzymamy!


Dobry wieczór! Piszecie strasznie szybko, nie wiem czy uda mi się nadrobić :o
Ale za wszystkie trzymam kciuki ;) ja dziś miałam cudny dzien, w końcu wybraliśmy się na porządny spacer, wreszcie nie wzięło mnie na spanie w środku dnia wiec widzę w tym sukces. Martwi mnie jedynie moja waga, która leci trochę w dół ale myśle, ze to zmiana diety na taka super zdrowa.
 
Czyli idziesz na te USG do 10 tc a później połowkowe ? Te pierwsze prenatalne w 12, 13 tc nie?
Ja idę na pierwszą wizytę 20.04 prywatnie i mam nadzieję że zrobi mi usg. Później mam wizytę 19.05 na NFZ bo wcześniej nie było terminów według moich obliczeń będę wtedy na przełomie 10/11 tydzień. Mam skończone 35 lat więc prenatalne przysługują mi refundowane dlatego mi zależy na lekarzu na NFZ. Obawiam się tylko, że jak pójdę tak późno na NFZ to nie zdążę już załatwić nigdzie tego badania w odpowiednim terminie.
 
reklama
.

Coś mi szwankuje tutaj i dodało jakąś starą odpowiedź wiec musialam zedytowac.
Wczoraj miałam ciężki dzień .
Czułam ból delikatny w prawej nodze i jajniku ktory prominiowal do pachwiny i krzyża . Oczywiście jedyna myśl to że zaraz mi pęknie ciąża pozamaciczna nie martwialabym się tak gdyby nie fakt że to tylko po jednej stronie. Jeśli uda mi się przełożyć wizytę to chyba jutro pójdę do lekarza .
 
Do góry