reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny probuje Was nadrobic, ale nie wiem czy dam rade...
Gratuluje udanych wizyt! @EvilDesiree szkoda, ze nie dal Ci popatrzec na maluszka [emoji53]

Mysmy byli dzis na plazy, a potem zadzwonila do mnie mamá i mowi, ze im sasiadke z gory mieszkanie zalala. Ze w nocy pekla rura i tak sie lalo, ze cale mieszkanie zalane. Oni maja podwieszane sufity, wiec to teraz wszystko spada, tapety sie odklejaja, meble zalane, w kanapie w pojemniku na posciel wszystko plywa, prad im odlaczyli. Tyle dobrze, ze oni maja dwa mieszkania polaczane, wiec tylko w jednym jest prad odlaczony, bo tam miedzy podloga sasiadki a ich sufitem jest jeszcze pelno wody i to sie tak leje jak deszcz w mieszkaniu. No i podciagneli przedluzacz, zeby tylko lodowke podlaczyc, ale kuchenki sie nie da. No i teraz czeka ich remont tego calego mieszkania i chyba beda sie musieli zywic w restauracji, albo same rzeczy na zimno jesc. Masakra [emoji33][emoji22] A sasiadka biedna u gory, ma 86 lat i mieszka sama i nie wiedziala co robic, jak moj tata tam poszedl to tak stala po kostki w wodzie [emoji22]
Biedni rodzice i biedna kobieta. Może jakąś zrzutkę na siepomaga albo gdzieś tam zrobić by można było...
 
reklama
Cieszę się że z maluszkami mam dzisiaj wizytujących jest wszystko dobrze 😁 nadrobilam dzisiejsze zaległości. Przyjechałam na Warmie i całe dnie mogę spać 😭.
Od piątku męczył mnie bób ale nie mogłam nigdzie dostać 😭 dzisiaj do mnie przyjechał az 280km 😍 miałam na obiad i kolacje a potem poprawiłam jeszcze czereśnią😍 nawet humor po nieudanej próbie gofrow mi się poprawił 😍
 
Co te hormony z nami robią 😂 ja też się teraz szybko wkurzam a ostatnio najbardziej na nerwy mi działa miauczenie kota 🙉
Na mnie działa narzekanie narzeczonego. Jezu mam go czasami udusić gołymi rękoma. Nie rozumie że czasami lepiej nie podchodzić i głupio nie żartować. Wczoraj żartował że boczki mi się zrobiły. 😬
 
@EvilDesiree, @Basiola, @Martini4, @Angelika22, @Saneatsui gratuluję udanych wizyt 😍 super, że maluszki rosną zdrowo 😁


159cm. W Lidlu pasuje mi zazwyczaj rozmiar xs. Z ciążowymi wygląda na to,że jest tak samo.


Ważyłam 48 a ważę 52. 18 tydzień.


Dobrze wiedziec :) na najbliższe tygodnie udało mi się dzisiaj zdobyć strój ale na sierpień kiedy planujemy wypad nad morze mogę się już przypadkiem w niego nie zmieścić więc pewnie będę musiała znowu czegoś poszukać.
Ogólnie obleciałam dzis pół miasta za tym strojem, przymierzyłam milion modeli i w żadnym się nie czułam bo albo był źle skrojony albo nie pasował na moją figurę. Koniec końców okazało sie, że mam strój od mojej mamy. Ona jest ode mnie prawie 20cm wyższa więc w ogóle nie myślałam, żeby jej pytać o strój kąpielowy a okazało się, że ten jej strój jest dla mnie w sam raz i nawet mi się podoba 😉

@Tymon'sMom ja też jak kicham na leżąco to podkurczam nogi a jak stoję to się lekko zegnę i mi pomaga i nie nie boli wtedy 🙂


Hihi to niezła sumka się uzbierała 😁 najbardziej mi się podoba to body z leśnymi zwierzatkami, które wstawiłas 🥰


Super, że wszystko ok z wynikami 🙂


Miałaś jakieś preferencje co do płci ?


O kurcze, to współczuję takich wiadomości ale tak jak już dziewczyny pisały, to jest tylko ryzyko, wcale nie musi się sprawdzić. Szkoda, że nie masz możliwości prywatnej konsultacji w sprawie aspiryny..


A w którym jesteś tygodniu? Mi na prenatalnych w 13 powiedzieli, że raczej dziewczynka. Niecałe 2 tygodnie później inny lekarz mi powiedzial, że wg niego raczej chlopiec.

@Ata_1995 super, że mąż mógł podpatrzeć bąbelka 😉


Nie myślałam o tym. Sama nie wiem, w pierwszej ciąży nie byłam bo miałam leżącą druga połowę ciąży. To może teraz bym się przeszła..


Może głupie pytanie ale w jakim celu chcesz iść do fizjo?


Muszę wypróbować ta metodę na kichanie 🙂
Fizjo w ciąży jest w stanie pomoc z bólami kręgosłupa, gdzieś czytałam że fizjo uczy jak np wstawać z łóżka. Pomaga wzmocnić mięśnie oraz uczy oddechu i pewnie coś jeszcze. Po porodzie fizjo oceni kondycję mięśni dna macicy. Pomoze jeśli będzie problem z miękkim brzuchem po porodzie oraz z nietrzymaniem moczu. Byłam ciekawa czy ktoś był i może się coś więcej na ten temat wypowiedzieć
 
@EvilDesiree, @Basiola, @Martini4, @Angelika22, @Saneatsui gratuluję udanych wizyt 😍 super, że maluszki rosną zdrowo 😁


159cm. W Lidlu pasuje mi zazwyczaj rozmiar xs. Z ciążowymi wygląda na to,że jest tak samo.


Ważyłam 48 a ważę 52. 18 tydzień.


Dobrze wiedziec :) na najbliższe tygodnie udało mi się dzisiaj zdobyć strój ale na sierpień kiedy planujemy wypad nad morze mogę się już przypadkiem w niego nie zmieścić więc pewnie będę musiała znowu czegoś poszukać.
Ogólnie obleciałam dzis pół miasta za tym strojem, przymierzyłam milion modeli i w żadnym się nie czułam bo albo był źle skrojony albo nie pasował na moją figurę. Koniec końców okazało sie, że mam strój od mojej mamy. Ona jest ode mnie prawie 20cm wyższa więc w ogóle nie myślałam, żeby jej pytać o strój kąpielowy a okazało się, że ten jej strój jest dla mnie w sam raz i nawet mi się podoba 😉

@Tymon'sMom ja też jak kicham na leżąco to podkurczam nogi a jak stoję to się lekko zegnę i mi pomaga i nie nie boli wtedy 🙂


Hihi to niezła sumka się uzbierała 😁 najbardziej mi się podoba to body z leśnymi zwierzatkami, które wstawiłas 🥰


Super, że wszystko ok z wynikami 🙂


Miałaś jakieś preferencje co do płci ?

Nawet nie to, że preferencje, bo z mężem uważamy, że nieważne jaka płeć ważne że zdrowe, ale ja po cichu liczyłam żeby był chłopak(córkę już mamy) żeby teść się odwalił z głupimi komentarzami w stylu ,,nie postarałeś się” itp. Jak bylo jak sie dowiedzial ze corka. Ale oboje chcemy jesli tylko zdrowie pozwoli jeszcze bardziej powiększyc naszą rodzinę, więc nawet jak nie będzie chlopaka teraz to trudno 😂
 
Fizjo w ciąży jest w stanie pomoc z bólami kręgosłupa, gdzieś czytałam że fizjo uczy jak np wstawać z łóżka. Pomaga wzmocnić mięśnie oraz uczy oddechu i pewnie coś jeszcze. Po porodzie fizjo oceni kondycję mięśni dna macicy. Pomoze jeśli będzie problem z miękkim brzuchem po porodzie oraz z nietrzymaniem moczu. Byłam ciekawa czy ktoś był i może się coś więcej na ten temat wypowiedzieć
Ja nie byłam ale wiem, że jeśli w tej ciąży pachwiny mi będą dokuczać na pewno polecę szybko do osteopaty. W poprzedniej ciąży długo musialam leżec a potem przez przeokropny ból pachwin i tak prawie całe dnie spędzałam na kanapie bo przejście nawet kilku krokow to był dramat, często zakończony upadkiem/siadem na podłodze. Ginekolog zapytany wtedy co mam zrobić nic nie doradził. Ale teraz już sama wiem co robić w razie jak to się powtorzy.
 
Fizjo w ciąży jest w stanie pomoc z bólami kręgosłupa, gdzieś czytałam że fizjo uczy jak np wstawać z łóżka. Pomaga wzmocnić mięśnie oraz uczy oddechu i pewnie coś jeszcze. Po porodzie fizjo oceni kondycję mięśni dna macicy. Pomoze jeśli będzie problem z miękkim brzuchem po porodzie oraz z nietrzymaniem moczu. Byłam ciekawa czy ktoś był i może się coś więcej na ten temat wypowiedzieć
Mi lekarka poleciła skorzystanie z tapingu jesli bole kregoslupa lub rozciąganie w brzuchu stanie się bardziej uciążliwe
 
Ja nie byłam ale wiem, że jeśli w tej ciąży pachwiny mi będą dokuczać na pewno polecę szybko do osteopaty. W poprzedniej ciąży długo musialam leżec a potem przez przeokropny ból pachwin i tak prawie całe dnie spędzałam na kanapie bo przejście nawet kilku krokow to był dramat, często zakończony upadkiem/siadem na podłodze. Ginekolog zapytany wtedy co mam zrobić nic nie doradził. Ale teraz już sama wiem co robić w razie jak to się powtorzy.
Cos takiego znalazłam ☺

A takim razie smacznego, ja 2 godziny temu zjadłam kanapki i popilam herbatka i jestem pełna i chyba nie zasnę
 

Załączniki

  • Screenshot_20200622_233044_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200622_233044_com.android.chrome.jpg
    316 KB · Wyświetleń: 36
  • Screenshot_20200622_233105_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200622_233105_com.android.chrome.jpg
    263,8 KB · Wyświetleń: 36
  • Screenshot_20200622_233119_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200622_233119_com.android.chrome.jpg
    272,9 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Dziewczyny probuje Was nadrobic, ale nie wiem czy dam rade...
Gratuluje udanych wizyt! @EvilDesiree szkoda, ze nie dal Ci popatrzec na maluszka 😕

Mysmy byli dzis na plazy, a potem zadzwonila do mnie mamá i mowi, ze im sasiadke z gory mieszkanie zalala. Ze w nocy pekla rura i tak sie lalo, ze cale mieszkanie zalane. Oni maja podwieszane sufity, wiec to teraz wszystko spada, tapety sie odklejaja, meble zalane, w kanapie w pojemniku na posciel wszystko plywa, prad im odlaczyli. Tyle dobrze, ze oni maja dwa mieszkania polaczane, wiec tylko w jednym jest prad odlaczony, bo tam miedzy podloga sasiadki a ich sufitem jest jeszcze pelno wody i to sie tak leje jak deszcz w mieszkaniu. No i podciagneli przedluzacz, zeby tylko lodowke podlaczyc, ale kuchenki sie nie da. No i teraz czeka ich remont tego calego mieszkania i chyba beda sie musieli zywic w restauracji, albo same rzeczy na zimno jesc. Masakra 😱😢 A sasiadka biedna u gory, ma 86 lat i mieszka sama i nie wiedziala co robic, jak moj tata tam poszedl to tak stala po kostki w wodzie 😢
To u mnie podobnie,mam zalene ale tylko w łazience,zrobił mi się od tego grzyb,nie widzialam tego wcześniej bo jest on nad geberytem i tam na górze stoi pralka.Mieszkanie kupione w sierpniu,remont całego mieszkania zrobiony a z grzybem nie jest takie proste i kto mi za to zapłacić,sąsiad...hmmm,co prawda mieszkanie ubezpieczeone,ale nie wiem czy od czegoś takiego🙄
 
Do góry