reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Właśnie poczekam, jak będę wyglądać 🙈 Bo dla mnie potem żadna przyjemność patrzeć na zdjęcia, na których będę opuchnięta i ogólnie bleee 😕

W pierwszej ciazy mimo na końcu opuchniecia wyglądała spoko. Brzuch ładny naciągnięte:) w 30 tyg rozstępów jeszcze nie mialam. Także myślę że będzie pięknie.
Ja w obecnej sytuacji nie lubię siebie na żadnych zdjęciach I nie mam ochoty na zaznaczanie brzucha który mi sie obecnie nie podoba.ale ja mam rozciągnięte skórę która nawet na końcówce ciazy się nie nadciąga do końca. Nie wiem dla czego bo nigdy większego brzucha niż w ciazy nie mialam.. No i w każdej ciazy byl podobnie duzy.
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20200621_092925_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200621_092925_com.android.chrome.jpg
    186,5 KB · Wyświetleń: 79
Najlepsze jest to, że mój pies tylko czatuję na moje wyjście z łóżka, by wskoczyć w rogala [emoji2356][emoji1787] jak będziemy już na naszej prywatnej grupie to Wam wstawię zdjęcie co on wyczynia w nim [emoji1787] mężowi też się spodobał, kurde mogłam 3 zamówić hahaha [emoji1787][emoji2356]
 
@martini31 mi się zdarzało spac na brzuchu w 20ktoryms tyg :o I też mnie czasem kopnjaki wzbudzały:) obserwuj czy czujesz ruchy, posłuchaj serduszko I spokojnie.
Z synem w ciazy zemdlalam I przewróciła się na kolana i chyba brzuch Choc pewności nie mialam.. Ale było ok.
Nie mam detektora więc nie posłucham a ruchy w ciągu dnia to poczułam tylko kilka razy, raz na kilka dni wiec też na podstawie ruchów jeszcze nie zaobserwuje czy jest ok. Wierzę, że tak. Jutro o 18 wizyta to sprawdzę co tam u bobaska 🙂

@Akuku, rany jak to dobrze że posłuchałaś intuicji i pojechałaś do tego szpitala ❤️ Pewnie strzelą Ci jakąś kurację i będzie wszystko ok :)

@martini31, ja mam tę poduszkę ciążową, ale i tak śpię na niej z przygniecionym brzuchem, nie umiem inaczej 🤦‍♀️ I ciągle jest mi niewygodnie, chyba ją wymienię na zwykłą prostą albo w kształcie U.

Ja dzisiaj nie robię nic na obiad, daję się mężowi wykazać 😁 Mam za to dwa egzaminy, więc dzień rozwalony, bo jeden o 12 a drugi o 16.

Czy któraś z Was myślała o sesji ciążowej? :) Wyskakują mi na fb takie piękne zdjęcia i zaczęłam się zastanawiać. Chociaż nie cierpię siebie na zdjęciach, więc nie wiem czy umiałabym nawet zapozować 😂
U mnie czasem super się sprawdza poducha szczególnie jak plecy bola ale czasem się też mecze z tą poducha więc wyciągam no i dziś właśnie spałam bez.
Ja robiłam sesje w pierwszej ciąży. Jestem zadowolona ale nie wiem czy drugi raz będę robić bo niewiele się pewnie ta sesja będzie różnić od pierwszej. Brzuch to brzuch. W każdej ciąży podobny.

Właśnie u nas w mieście jest kilka dziewczyn, które robią, ceny zaporowe 🙈 Ale umawiają od 27 tc, może odłożę do tego czasu trochę grosza 😂 Noworodkową robimy na pewno :)
A ile sobie życzą u Ciebie za taka sesje? I za ile fotek?

A powiem szczerze ze w cenie nawet się nie orientowalam. Mi się marzy taka sesja domowa z mężem u nas w salonie na kanapie czy w sypialni tak rodzinnie w jakieś koszuli jego 😁🥰 ale wiem ze nie zawsze chcą w mieszkaniach bo oświetlenie słabe.
Mnie się marzy taka domowa z noworodkiem ale u nas ciemne mieszkanie więc raczej odpada. A szkoda.

Tak odbiegając od tematu może któraś będzie wiedziała dlaczego mogę dziecko jak robi kupę kuca za stołem? 😂😂
Czasem dziecko potrzebuje być same w tym momencie, żeby się skupić 😁🙈
 
Nie mam detektora więc nie posłucham a ruchy w ciągu dnia to poczułam tylko kilka razy, raz na kilka dni wiec też na podstawie ruchów jeszcze nie zaobserwuje czy jest ok. Wierzę, że tak. Jutro o 18 wizyta to sprawdzę co tam u bobaska 🙂


U mnie czasem super się sprawdza poducha szczególnie jak plecy bola ale czasem się też mecze z tą poducha więc wyciągam no i dziś właśnie spałam bez.
Ja robiłam sesje w pierwszej ciąży. Jestem zadowolona ale nie wiem czy drugi raz będę robić bo niewiele się pewnie ta sesja będzie różnić od pierwszej. Brzuch to brzuch. W każdej ciąży podobny.


A ile sobie życzą u Ciebie za taka sesje? I za ile fotek?


Mnie się marzy taka domowa z noworodkiem ale u nas ciemne mieszkanie więc raczej odpada. A szkoda.


Czasem dziecko potrzebuje być same w tym momencie, żeby się skupić 😁🙈
W którym tygodniu jesteś ze juz czujesz ruchy? Bo ja w 17 tc ale jeszcze nic nie czuje dodam że to moja pierwsza ciąża
 
Nie mam detektora więc nie posłucham a ruchy w ciągu dnia to poczułam tylko kilka razy, raz na kilka dni wiec też na podstawie ruchów jeszcze nie zaobserwuje czy jest ok. Wierzę, że tak. Jutro o 18 wizyta to sprawdzę co tam u bobaska 🙂


U mnie czasem super się sprawdza poducha szczególnie jak plecy bola ale czasem się też mecze z tą poducha więc wyciągam no i dziś właśnie spałam bez.
Ja robiłam sesje w pierwszej ciąży. Jestem zadowolona ale nie wiem czy drugi raz będę robić bo niewiele się pewnie ta sesja będzie różnić od pierwszej. Brzuch to brzuch. W każdej ciąży podobny.


A ile sobie życzą u Ciebie za taka sesje? I za ile fotek?


Mnie się marzy taka domowa z noworodkiem ale u nas ciemne mieszkanie więc raczej odpada. A szkoda.


Czasem dziecko potrzebuje być same w tym momencie, żeby się skupić 😁🙈

Na tyle, na ile się orientowalam to spora rozbieżność od 400 do 1300 zł za 10 zdjęć, ale to oczywiście zależy od jakości, nie czarujmy się. A mi jednak zależy na tym, żeby z przyjemnością na nie patrzeć :)

No i w sumie nasz rację, po co dwa razy ciążowa, jak brzuch ten sam 😂 Co innego noworodkowa, wiadomo :)
 
reklama
Do góry