reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Mówi się że czyjś mąż po alkoholu to cudowny, A swój nie do zniesienia [emoji16][emoji2356]

Mój po grillu w BC ostatnio spał w salonie, bo nie mogłam znieść odoru i latałam do łazienki [emoji16]
A nas pies biedny całą noc chodził z salonu do sypialni, i z sypialni do salonu [emoji1787] tak co pół h zmieniał miejsce [emoji16] by spać po równo [emoji3059]
Większość kobiet nieznosi facetów jak wypiją, ale mój to jakis ewenement [emoji23] takie to kochane [emoji23]
Jeszcze teraz spi w salonie i co go budzę, żeby szedl do sypialni to mowi "już już kochanie" i po sekundzie chrapie :D
 
reklama
Na przewijak mialam drogowe przescieradelko na gumce.
Po kąpieli wyciagalam jadłam przewijak jadłam na przewijak. Pod spodem pułku z ubraniem kremem i pampersami.
Juz ktorys raz czytam ten fragment i rozkminiam co mialas na mysli 🙈 chyba mi sie mozg usmazyl dzis na plazy 😂

Cale szczescie, ze pojechalas do szpitala! Wez nawet nie strasz z tym zagrozeniem zycia! 😱

Z tym wyciaganiem dziecka z wanienki to identyko robilam z recznikiem wyciaganiem i zawijaniem 👍😁

@Karanga super, ze sie wybawilas na imprezie! 😀
 
Ostatnio jak spytałam męża czy mam huśtawki nastrojów to powiedział, że nie, wcale, jestem milusia jak ta pani z obrazka z książki :-)
Obrazek załączam. Pewnie cześć z Was też zna tę książkę :-)
Zobacz załącznik 1136535
Pierwszy obrazek jakby któraś nie wiedziała jak powiedzieć rodzicom a drugi tak mi się skojarzył z Twoim obrazkiem 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20200621_001512.png
    Screenshot_20200621_001512.png
    181,9 KB · Wyświetleń: 103
  • FB_IMG_1565472878288.jpg
    FB_IMG_1565472878288.jpg
    81,6 KB · Wyświetleń: 89
Bosh kochany... Już nie czytaj dr gugla! Jesteś zaopiekowana, ale o USG swoją drogą nie zaszkodzi poprosić. Spróbuj odpocząć.

Nie czytam raz przeczytałam I mi starczy :D Ale jednak na chłopski rozum skoro u mnie coś z krwi A to chyba warto sprawdzić bobasa. Zapytam jutro.

Juz ktorys raz czytam ten fragment i rozkminiam co mialas na mysli 🙈 chyba mi sie mozg usmazyl dzis na plazy 😂

Cale szczescie, ze pojechalas do szpitala! Wez nawet nie strasz z tym zagrozeniem zycia! 😱

Z tym wyciaganiem dziecka z wanienki to identyko robilam z recznikiem wyciaganiem i zawijaniem 👍😁

@Karanga super, ze sie wybawilas na imprezie! 😀

Ale już doszlas do tego co miałam na myśli?

Co do noszenia bobaska you mnie noszenie jedna ręka albo 2 na raz też wchodzi w grę:D potrafię karmić piersią chodząc po domu i ściągając dziecko z kanapy czy stołu :p przy więcej niż 1 (szczególnie przy małej roznicy) człowiek dowiaduje się ile potrafi. No cyrk na kółkach.
Powiem Ci że jak lekarz powiedział o zagrożeniu życia to mi się nogi ugiely, dobrze że na łóżku.

Dobrej nocy.
 
@Akuku trzymam kciuki i życzę zdrówka, oby wyniki jutro były już w normie i żebyś w końcu się dobrze czula. Twoja intuicja jest niezawodna, super że pojechałaś do szpitala. A o to USG faktycznie zapytaj, może akurat Ci zrobią.

Witam wszystkich.
Wczoraj miałam wizytę, dziś zaczęłam 17tc . Dziecko ma 10,5cm serduszko biło 145/min iiiii poznałam płeć, bedzie dziewczynka. Córka bardzo się cieszy bo chciała małą siostrzyczkę, mąż też się cieszy i najważniejsze że jest zdrowe.
Jednak ja liczyłam na syna, cały wczorajszy dzień aż do dziś byłam lekko zasmucona, załamana. Mam rocznego chrześniaka i kiedy planowaliśmy dziecko to ja nastawiłam się na chłopca. Mam nadzieję że zaakceptuje że będzie to dziewczynka, czy któraś z was miała lub ma takie odczucia?😐 nke wiem co myśleć czy to hormony? 🙈😐
Gratuluję zdrowego dzidziusia 🙂 co do płci dziecka to ja Cię świetnie rozumiem. W poprzedniej ciąży marzyłam o córki a urodziła syna i przez kilka dni tez musiałam to przetrawic.. w tej ciąży nadal łudzę się, że to dziewczynka choć ostatnio lekarz powiedział że raczej chłopak.. przypuszczam, że jak potwierdzi się na 100% że chłopak to przez jakiś czas też będzie mi trochę smutno i przykro bo nie wiem, czy zdecyduje się na trzecie dziecko a zawsze marzyłam o córeczce.

Pytanie do dziewczyn, które mają już doświadczenie:)
Używałyście takiej zwykłej wanienki ze stelażem czy takiej z odprowadzaniem wody jak te:
Link do: Wanienka z przewijakiem - Przewijaki - - CebaBaby
Widziałam na olx, że u mnie w mieście ktoś sprzedaje taką za niecałe 200zł, jest razem z przewijakiem i wygląda to fajnie, ale ciekawa jestem opinii doświadczonych :p
Ja uzywalam zwykłej wanienki bez stelaża. Teraz też tak zamierzam robic.

Juz ktorys raz czytam ten fragment i rozkminiam co mialas na mysli 🙈 chyba mi sie mozg usmazyl dzis na plazy 😂

Cale szczescie, ze pojechalas do szpitala! Wez nawet nie strasz z tym zagrozeniem zycia! 😱

Z tym wyciaganiem dziecka z wanienki to identyko robilam z recznikiem wyciaganiem i zawijaniem 👍😁

@Karanga super, ze sie wybawilas na imprezie! 😀
Co do rozkminiania wpisów @Akuku to u mnie norma 😂 jej słownik w telefonie chyba żyje swoim życiem 😀
 
Jakiś czas temu pisałam Wam, że czuje się nieciazowo. Cofam to. Boli kość ogonowa, brzuch tez, do tego na twarzy znowu wysyp pryszczy, tragedia jakaś z tą moją cera ☹️ czuje się bardzo nieatrakcyjna i mam wrażenie, że jestem wielka i ociężała jak w 8. miesiącu ciąży a nie 4. Ciężko mi się wstaje jak siedzę czy leżę, nie mam sił żeby biegać za dzieckiem no ale nie mam wyjścia bo on nie rozumie, że mama nie ma siły. Najchętniej bym cały dzień lezala i spala ale niestety nie mogę sobie na to pozwolić i zazdroszczę tym z Was, które mogą. Korzystajcie z tego ile wlezie 😀
 
@Akuku trzymam kciuki i życzę zdrówka, oby wyniki jutro były już w normie i żebyś w końcu się dobrze czula. Twoja intuicja jest niezawodna, super że pojechałaś do szpitala. A o to USG faktycznie zapytaj, może akurat Ci zrobią.


Gratuluję zdrowego dzidziusia 🙂 co do płci dziecka to ja Cię świetnie rozumiem. W poprzedniej ciąży marzyłam o córki a urodziła syna i przez kilka dni tez musiałam to przetrawic.. w tej ciąży nadal łudzę się, że to dziewczynka choć ostatnio lekarz powiedział że raczej chłopak.. przypuszczam, że jak potwierdzi się na 100% że chłopak to przez jakiś czas też będzie mi trochę smutno i przykro bo nie wiem, czy zdecyduje się na trzecie dziecko a zawsze marzyłam o córeczce.


Ja uzywalam zwykłej wanienki bez stelaża. Teraz też tak zamierzam robic.


Co do rozkminiania wpisów @Akuku to u mnie norma 😂 jej słownik w telefonie chyba żyje swoim życiem 😀
No ja tez sie mecze strasznie z moim slownikiem bo mi przekreca wyrazy na hiszpanskie, dlatego strasznie dlugo mi schodzi. Ale najlepsza teraz jest moja corka, bo zaczela pisac wiadomosci do babci i stara sie pisac po polsku ale pisze z ortografía i gramatyka hiszpanska, no i na poziomie siedmiolatki, wiec babcia dopiero ma rozkmine 😅😂

Co do wanienki to nie wiem jeszcze jaka chce, ale mysle ze opcja ze stelazem moze byc fajna, zeby sobie plecow nie wykonczyc.
 
@Akuku trzymam kciuki i życzę zdrówka, oby wyniki jutro były już w normie i żebyś w końcu się dobrze czula. Twoja intuicja jest niezawodna, super że pojechałaś do szpitala. A o to USG faktycznie zapytaj, może akurat Ci zrobią.


Gratuluję zdrowego dzidziusia 🙂 co do płci dziecka to ja Cię świetnie rozumiem. W poprzedniej ciąży marzyłam o córki a urodziła syna i przez kilka dni tez musiałam to przetrawic.. w tej ciąży nadal łudzę się, że to dziewczynka choć ostatnio lekarz powiedział że raczej chłopak.. przypuszczam, że jak potwierdzi się na 100% że chłopak to przez jakiś czas też będzie mi trochę smutno i przykro bo nie wiem, czy zdecyduje się na trzecie dziecko a zawsze marzyłam o córeczce.


Ja uzywalam zwykłej wanienki bez stelaża. Teraz też tak zamierzam robic.


Co do rozkminiania wpisów @Akuku to u mnie norma 😂 jej słownik w telefonie chyba żyje swoim życiem 😀


To prawda z moim słownikiem, zawsze przekreca A ja z reguły nie zauwaze bo pisze szybko i nie mam czasu na sprawdzanie. Czasem jak widzę to edytuje post.
W sumie to powinnyscie mi podziękować bo zmuszam ciążowe mozgi do pracy, tylko ja na koniec zostanę głupia bo swoich postów nie czytam :p hahhhaa
 
@Akuku trzymam kciuki i życzę zdrówka, oby wyniki jutro były już w normie i żebyś w końcu się dobrze czula. Twoja intuicja jest niezawodna, super że pojechałaś do szpitala. A o to USG faktycznie zapytaj, może akurat Ci zrobią.


Gratuluję zdrowego dzidziusia 🙂 co do płci dziecka to ja Cię świetnie rozumiem. W poprzedniej ciąży marzyłam o córki a urodziła syna i przez kilka dni tez musiałam to przetrawic.. w tej ciąży nadal łudzę się, że to dziewczynka choć ostatnio lekarz powiedział że raczej chłopak.. przypuszczam, że jak potwierdzi się na 100% że chłopak to przez jakiś czas też będzie mi trochę smutno i przykro bo nie wiem, czy zdecyduje się na trzecie dziecko a zawsze marzyłam o córeczce.


Ja uzywalam zwykłej wanienki bez stelaża. Teraz też tak zamierzam robic.


Co do rozkminiania wpisów @Akuku to u mnie norma 😂 jej słownik w telefonie chyba żyje swoim życiem 😀

Ja w 2 I 3 ciazy do końca się ludzilam że może jednak dziewczynka.. choć bardziej w drugiej aż sama po porodzie sprawdziłam co między nogami ma mimo że położna mowila "gratuluje chłopiec "

Też marzyłam o córci I też myslalam że raczej na 3 się nie zdecyduje.. A cora 4ta. Haha
 
reklama
Do góry