reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Pewnie że tak. Z tym że czekała by nas zmiana auta bo mamy 8 miejsc :p
Bardziej mi chodzi o to że krążą mi te mysli w głowie, mimo że jakoś o tym nie myślę.. A tak wchodzi w głowe samo. Może to poniekąd obawa ? Jednak już 5 dzieci mam :) sama nie wiem.
Pewnie te objawy gorsze niż w każdej ciazy to jakoś wywołały :)
Piatke już masz nieźle szacunek u mnie to będzie 3 a czuje ze to juz dużo i na tym konczymy
 
reklama
No ja jem zdecydowanie mniej niz przedtem, wczoraj przez caly dzien zjadlam 3 male kromki z szynka i pomidorem, kawe z mlekiem, jogurt, salatke grecka i jakies soki, a przed spaniem zaliczylam zyganko 😒 Zwykle jadlam o wiele wiecej. Dzis chyba tez nie wiele zjem, bo dalej mnie mdli i odrzuca od jedzenia, chociaz teraz zjadlam sorbet z mango pyszny, ciekawe jak dlugo zostanie ze mna... 😔
Po mamo nie ciekawie masz widzę, masakra
 
Moje dzieci jedzą więcej niż ja w poprzednich ciążach miałam większy glud chyba że to początki i może zacznie się potem ale mam nadzieję że nie I że urodę troszkę mniejsze dzieciatko tym razem bo się boję czy mi przejdzie pręż otwór hahaha.
 
Ja od poczatku drugiego miesiąca nie prowadzę, bo mi się non stop kreci w głowie no i mdłości...z mobilnej indywidualistki stałam się domatorką, zależną od męża 😂
Bezpieczeństwo najważniejsze jak a się dolegliwości.
Myślę że jak dobrze się czujesz to można jeździć. Ja ogólnie nie mam prawka ale znam dziewczyny koleżanki które w ciąży jeździły do końca ciazy
 
Dziewczyny czy wy jakoś więcej jecie? Ja stara się jest mało a często tylko czy to coś da?
W ciąży z córka brzytylam 25kg więc wolałabym tyle teraz nie przytyć póki co nie mam wagi bo mi się zepsuła i nie wiem ile obecnie ważę ale wiem że w pasie przybrałam już 3cm hn
Ja jem mniej i bardziej zdrowo. Zero słodyczy itp. A juz przytyłam - pewnie woda bo duzo leżę.
 
reklama
Do góry