reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Witam,
na forum od początku. Czytam wszystko, ale brak odwagi na zabranie głosu. Chciałam poczekać do badania 4 czerwca z „ujawnieniem się”, ale nie wytrzymałam.
Bardzo proszę o dopisanie i dodanie do forum prywatnego, czy tam zamkniętego. Wiadomość prywatna wysłana, mam nadzieję, że z powodzeniem.
Dagmara, l.30, termin 11.12.2019
 
Witam,
na forum od początku. Czytam wszystko, ale brak odwagi na zabranie głosu. Chciałam poczekać do badania 4 czerwca z „ujawnieniem się”, ale nie wytrzymałam.
Bardzo proszę o dopisanie i dodanie do forum prywatnego, czy tam zamkniętego. Wiadomość prywatna wysłana, mam nadzieję, że z powodzeniem.
Dagmara, l.30, termin 11.12.2019
Dodam niestety jutro wieczorem do prywatnego, poniewaz moderatorka tak mnie prosila by do 21 każdego dnia pisac jej kto dochodzi, dzisiaj juz niestety za późno ale witamy [emoji4] fajnie ze sie ujawniłas i gratuluję. [emoji173]
 
Witam,
na forum od początku. Czytam wszystko, ale brak odwagi na zabranie głosu. Chciałam poczekać do badania 4 czerwca z „ujawnieniem się”, ale nie wytrzymałam.
Bardzo proszę o dopisanie i dodanie do forum prywatnego, czy tam zamkniętego. Wiadomość prywatna wysłana, mam nadzieję, że z powodzeniem.
Dagmara, l.30, termin 11.12.2019

Witamy :)
 
reklama
Do góry