reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Mam zdjecia ale.nie.wiem.ktory to.pisiorek bo.zapomnialam.spytac :D W ogole lekarz bardzo.fajny powiedzial.ze przyjmuje blisko mojego.domu w szpitalu i ze moze mi.poprawadzic ciaze na.nfz wiec bardzo.sie nad tym.zastanawiam bo by byl w szpitalu zawsze.to.jakis.lekarz.
Ja raz.poczulam.takie bulgotanie ale myslalam ze to gazy i nie.wiem.co.to.bylo. ciezko przy 1 ciazy stwierdzic.
Dziewczyny czy wam.tez tak.termin.porodu sie zmienil ? Mialam.miec 8.12 a mam 3.12 czemu tak.jest ?

Po 12tc dzieci rosną już swoim indywidualnym tempem i termin wylicza się z wagi ,a nie z długości :) ale termin pewniejszy to ten do 12 tc, a najbardziej trawny to we wczesnych tyg ciazy :)
 
reklama
Do góry