anieok
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 3 Październik 2014
- Postów
- 2 112
Najmłodsza ma 2,5 w październiku skończy 3lata starsza w lipcu 4 a najstarszy w lipcu 8.W jakim wieku masz najmlodzse dziecie?
Chusta ratuje życie przy małej różnicy wieku
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Najmłodsza ma 2,5 w październiku skończy 3lata starsza w lipcu 4 a najstarszy w lipcu 8.W jakim wieku masz najmlodzse dziecie?
Dziewczyny [emoji6] powiedzcie mi... jak mam liczyć tygodnie, bo w sumie to trochę zgłupiałam.
Pierwszy dzień miesiączki miałam 01.03 ciąża jest z zabiegu inseminacji który odbył się 20.03
Testowałam 3.4 wynik pozytywny. Jak dzwoniłam do lekarza umówić się na wizytę to tygodnie liczyła mi od dnia zabiegu. Wizytę umówiła mi na 30.4 czyli według jej wyliczeń 7 tydzień. Wiec w końcu nie wiem który mam tydzień ciąży [emoji849][emoji849] jak to liczyć ?? Heeeelp [emoji28][emoji28]
Myślę, że możesz zobaczyć to samo co jaAha. Bo tak sie zastanawiam co ja dzis zobacze.ja @mialam 22.02 a cykle 30 dniowe ale wiem ze dzis 3 tygosnie po implantacji
Ja jestem na zwoleWitaj w klubie! Też jestem przerażona. Mam chyba wszystkie możliwe objawy. Trochę wszystko się złagodziło jak się wysypiałam. A dziś miałam iść do pracy, wiec przed chwila wymiotowałam.
Ja nie mam zadnych oprocz bolacych i duzych piersi. No i dzis mnie troche mdli. Ale tak to spoko. I czasem mnie boli brzuch jak na okresEj dziewczyny tak się zastanawiam, czy jest wśród nas ktoś, kto nie ma za bardzo żadnych objawów? Ja na samym początku byłam strasznie senna caly dzien i czułam ciagniecie w brzuchu i od razu wiedziałam, że coś jest na rzeczy. Ale teraz nic. Mam malutkie mdłości ale bez ciąży też zawsze miałam w drugiej fazie cyklu, brzucha nie czuje, cycki mi trochę urosły ale są miękkie no i też bez przesady. Niby jestem śpiąca już o 21 ale też nie pije teraz kawy, więc może to tego kwestia. Ale generalnie mam dobra energię w ciągu dnia. No przyznam, że trochę się martwię.
A i jeszcze jedno - nie plamie krwią ale cały czas widzę na bieliźnie taki biały suchy śluz (W takim sensie że nie jest ciagnacy). Co to może być?
Wizytę mam dopiero na 23.04 I nie wiem czy to niepokojące i przekładać na wcześniej...
Ja jak zobaczylam.ile co kosztuje to sie za głowę zlapalam a po drugie dochodzi stres czy dam rade czy z dzidzia jest ok jak porod przejde i milion innych pytanMysle tez o dostawce do wozka bo niw bede podwójnego wozka kupowac ojj tyle mysli pytan nie dobrze....
Wiesz co ja oprócz bolących piersi (ale znośnie) i plamienia, ale spowodowanego infekcją nie mam żadnych dolegliwości. Czasami zaboli mnie podbrzusze... W pierwszej ciąży było tak samo, żadnych dolegliwości, czułam się rewelacyjnie, pracowałam do końca 7 miesiąca i gdyby koleżanki mnie nie wygoniły to pewnie bym była w pracy do końca. Współczuję dziewczynom które męczą się z mdłościamiEj dziewczyny tak się zastanawiam, czy jest wśród nas ktoś, kto nie ma za bardzo żadnych objawów? Ja na samym początku byłam strasznie senna caly dzien i czułam ciagniecie w brzuchu i od razu wiedziałam, że coś jest na rzeczy. Ale teraz nic. Mam malutkie mdłości ale bez ciąży też zawsze miałam w drugiej fazie cyklu, brzucha nie czuje, cycki mi trochę urosły ale są miękkie no i też bez przesady. Niby jestem śpiąca już o 21 ale też nie pije teraz kawy, więc może to tego kwestia. Ale generalnie mam dobra energię w ciągu dnia. No przyznam, że trochę się martwię.
A i jeszcze jedno - nie plamie krwią ale cały czas widzę na bieliźnie taki biały suchy śluz (W takim sensie że nie jest ciagnacy). Co to może być?
Wizytę mam dopiero na 23.04 I nie wiem czy to niepokojące i przekładać na wcześniej...
Ja, za radą koleżanki, staram się za bardzo nie wybiegać w przyszłość, choć takie myśli same przychodzą i to chyba naturalneJa jak zobaczylam.ile co kosztuje to sie za głowę zlapalam a po drugie dochodzi stres czy dam rade czy z dzidzia jest ok jak porod przejde i milion innych pytan
Mam to samo cały czas z tylu głowy jak ja to ogarnęDziewczyny ja też jestem przerażona. To moja piąta ciaza, czwarte dziecko i co chwilę sie zastanawiam jak ja dam radę!? Czemu chciałam taka duża rodzinę?![]()